Opinie wystawione przez użytkownika: Iwona_906

Średniak..

O ile Biedronki są ogólnie lubiane tak tutaj zaczyna się katorga. Ciągły bałagan, Panie mające wszystko w głębokim poważaniu, o ich ciągłych kąśliwych komentarzach nie chcę nawet wspominać. Przez sklep przejść nie można. Ciągłe braki w towarach promocyjnych...

OK!

Fajne promocje, dobra obsługa, spory wybór w towarach.

Ocena z dnia: 23.04.2019
Drogerie Natura Oddział

Godny polecenia!

Duży wybór w towarach, fajna obsługa, częste dostawy, możliwość zrobienia zakupów online. Polecam.

Ocena z dnia: 23.04.2019
Rossmann Oddział

Wiecznie kilometrowe kolejki

Wiecznie kilometrowe kolejki. Jesli chce się uzyskać jakąś informację szybciej udaje się to na infolinii niż w punkcie. Personel mało kompetentny, nie zbyt przyjazny klientowi. Nie informują o kwestiach nie wątpliwie ważnych dla klienta. Zdecydowanie nie polecam!

Sklep nowo otwarty po remoncie

Sklep nowo otwarty po remoncie, dotychczas często robiłam tam zakupy i byłam z nich raczej zadowolona. Personel zawsze miły, uczynny i uśmiechnięty, kolejki krótkie, kasjerzy bardzo sprawnie załatwiali kolejnych klientów-słowem na personel nie można było powiedzieć złego słowa. Produkty zawsze smaczne w bardzo dobrych cenach, świetnie oznakowane na półkach. Sklep zawsze czysty, zadbany. Warzywa i owoce świeże. Teraz gdy sklep został otwarty po remoncie jestem jeszcze bardziej zadowolona niż dotychczas, pojawiły się szafki na zakupy, bardzo podoba mi się rozstawienie półek. Jestem bardzo zadowolona z zakupów i na pewno będę tam częstym bywalcem, zachęcam też do tego innych- na pewno nie będziecie żałować!

Bardzo duży wybór towarów

Bardzo duży wybór towarów, lecz jeśli chodzi o warzywa i owoce często zdarzają się być nieświeże. Bardzo mało personelu do obsługi klienta, jednak poproszeni o pomoc/radę bardzo uprzejmi i kompetentni. Sklep czysty, gazetki reklamowe ogólnie dostępne. Produkty zawsze smaczne i nigdy nie przeterminowane. Jestem zadowolona z zakupów.

Towary w drogerii dobrze rozstawione

Towary w drogerii dobrze rozstawione, nie ma problemu ze znalezieniem tego, czego szukamy. Asortyment dość bogaty, z reguły znajduję to, czym jestem zainteresowana. Lokal czysty, dobrze oznakowane produkty. Ceny przystępne. Obsługa miła, lecz często trzeba długo czekać przy kasie, gdyż jest ona pozostawiona bez ekspedientki. Pracownice często ignorują obecność klienta. Ogólnie zakupy w Drogerii udane, jednak czasem zachowanie personelu nie jest idealne.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w jednym ze sklepów

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w jednym ze sklepów sieci "Pepco" znajdującym się w Rawie Mazowieckiej. Bardzo duży wybór towarów, każdy może znaleźć coś dla siebie, dla dziecka, do domu czy biura. Obsługa bardzo sympatyczna, chętnie służąca pomocą czy radą. Nie ma problemu ze zwrotem towaru jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie spełniał by naszych oczekiwań. Towary bardzo sensownie posegregowane, nie ma problemu ze znalezieniem czegokolwiek. Sklep zawsze czysty, towar dobrze oznakowany. Jestem bardzo zadowolona z tego sklepu i na pewno jeszcze nie raz w nim zagoszczę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem