Opinie wystawione przez użytkownika: Iwona_913

Podoba mi się obsługa

Podoba mi się obsługa, przyjemnie, życzliwie.Panie oraz panowie doradzają,pomagają tankować.Na stacji jest czysto panie sprzątają.Nie ma kolejek

Dla każdego coś fajnego i smacznego

Dla każdego coś fajnego i smacznego. Przemiła obsługa. Asortyment na najwyższym poziomie, ceny atrakcyjne. Organizacja sprawnie, bez kolejek, dbałość o klienta i szacunek do i dla niego.Wiedza personelu wysoka kompetencje również. Prześliczny wystrój w środku oraz na zewnątrz, chwilka zapomnienia dla każdego.Polecam

Sklepik z atrakcyjnym towarem dla każdej kobiety lubiącej

Sklepik z atrakcyjnym towarem dla każdej kobiety lubiącej ciekawą i fajną bieliznę. Ceny niskie, rabaty oraz promocje. Szybka organizacja. Personel dba o klienta,pomaga wybrać i doradzić, jest uprzejmość.Wiedza na bardzo wysokim poziomie i bardzo szeroka , kompetencje również. Czysto, schludnie.Polecam

Kolejny fajny sklep markowy

Kolejny fajny sklep markowy. W środku prawdziwy szyk i elegancja. Atrakcyjne ceny, wysoki asortyment, mnóstwo rabatów, częste wyprzedaże.Każdy coś fajnego dla siebie odnajdzie. Personel dba o klienta, miła obsługa i życzliwość, cierpliwość do niektórych klientów.Kompetencje bardzo wysokie, wygląd personelu estetyczny.

Najwyższa ocena

Najwyższa ocena, bardzo dużo kupiłam tutaj książek i nie tylko . szeroka oferta dla każdego, wysoki asortyment, ceny zróżnicowane.Organizacja szybka bez kolejek, miła obsługa, doradzanie klientowi, dbałość o niego.Wiedza na wysokim poziomie oraz kompetencje. Fajne miejsce dla każdego. Polecam warto.

Jedna z moich ulubionych restauracji

Jedna z moich ulubionych restauracji, bardzo ciekawie wygląda wnętrze. Ceny przystępne oraz asortyment bardzo zróżnicowany, każdy coś dla siebie wybierze.Czas obsługi uzależniony od dnia oraz ilości ludzi.Personel pełna klasa i wysoka, dba o klienta, wiedza szeroka i kompetentna.Pełna estetyka szyk i elegancja.Polecam.

Teraz fajny gabinet nie tylko dla pań

Teraz fajny gabinet nie tylko dla pań, można zapomnieć o wszystkim, bardzo fajna oprawa, personel doskonały w tym co robi. Pełna życzliwość, dbałość o każdego klienta. Oferty bardzo atrakcyjne, również ceny i wysoki asortyment.Personel estetyczny oraz elegancki przystosowany do wykonywanej pracy. Polecam.

Bardzo fajny lokalik dla każdego z dużym asortymentem

Bardzo fajny lokalik dla każdego z dużym asortymentem atrakcyjnymi cenami, ofertą. W środku cudownie, czuję się taką romantyczną atmosferę.Personel wykwalifikowany z wysokimi kompetencjami, dba o klienta, pełna kultura i życzliwość.Panie eleganckie, estetycznie ubrane. Jestem zadowolona polecam warto.

Ekstra sklep byłam kilka razy ze swoja córeczką i

Ekstra sklep byłam kilka razy ze swoja córeczką i oczywiście kupiłyśmy ekstra zabawki w środku jak w bajce. Organizacja bardzo sprawna i szybka, atrakcyjne ceny, rabaty,oraz ciekawe oferty. Personel bardzo fajny, uśmiechnięty, dba o klienta, życzliwy, wiedza na wysokim poziomie. To ulubiony sklepik mojej małej ja również jestem za.

Najwyższa ocena fajny sklepik z ciekawym asortymentem

Najwyższa ocena fajny sklepik z ciekawym asortymentem. atrakcyjnymi cenami, promocjami, ofertami.Organizacja bardzo sprawna i szybka.Czas obsługi szybki. Personel ma szacunek i dbałość o klienta. Towar w sklepie ułożony, ceny wyraźne, nie trzeba chodzić i pytać personelu. Wygląd personelu dostosowany do wymagań tego sklepu.

Bardzo fajny i elegancki sklepik

Bardzo fajny i elegancki sklepik, coś można wybrać fajnego. Atrakcyjne ceny, asortyment bardzo duży, ceny promocyjne. W środku bajecznie, przemiła obsługa, nie ma problemów. nie ma kolejek, sklepik ma taką magię przyciągania.Wiedza personelu wysoka oraz kompetencje, dbałość o klienta. Polecam warto.

Bardzo duże centrum handlowe

Bardzo duże centrum handlowe,każdy coś dla siebie znajdzie, bardzo pięknie w środku mnóstwo sklepów i nie tylko. Dużo miejsc parkingowych. Ceny zależy w którym sklepie bardzo przystępne, duży asortyment. Ja zawsze coś kupię nie tylko dla siebie ale również dla rodziny. Personel bardzo miły, klient obsługiwany z prawdziwym szacunkiem.Polecam

Sklep w którym może się ubrać cała rodzinka

Sklep w którym może się ubrać cała rodzinka. Ceny bardzo przystępne, asortyment duży, liczne promocje oraz rabaty, mnóstwo wyprzedaży.Organizacja szybka, dbałość o klienta, personel przemiły, szacunek dla klienta. W sklepie panuje ład, porządek. Mnóstwo miejsca, na zewnątrz również czysto. Polecam można kupić fajne rzeczy w atrakcyjnych cenach.

Sklep bardzo ciekawy

Sklep bardzo ciekawy, mnóstwo dodatków i ciekawych rzeczy. Bardzo często jestem gościem i kupuję różne rzeczy. Obsługa przemiła, doradza, ciekawe ceny. Asortyment na najwyższym poziomie. W środku towar ładnie ułożony. Wygląd personelu elegancki i estetyczny. Wiedz wysoka oraz jej kompetencje. Polecam.

Ocena dobra nie mam zastrzeżeń

Ocena dobra nie mam zastrzeżeń.Przemiłe podejście personelu do klienta, oraz dbałość o niego. Atrakcyjne ceny, asortyment bardzo duży. Promocje. Bardzo ładnie w środku oraz na zewnątrz. personel ma szeroką wiedzę i kompetencje w tej dziedzinie. Niektóre towary w bardzo korzystnych cenach promocyjnych.

Sklep z oceną dobrą

Sklep z oceną dobrą. Wygląd miejsca schludny, w sklepie również. Wysoki asortyment towaru, atrakcyjne ceny, oraz duże rabaty. Przemiła obsługa dba o klienta. Organizacja szybka i sprawna, bez problemów.Personel miły, kompetentny, wyrozumiały w stosunku do klientów. Wiedza bardzo wysoka. Wygląd estetyczny.

Sklepik na dobrym poziomie

Sklepik na dobrym poziomie. Towary jakościowo bardzo dobre, nie ma rzeczy przeterminowanych, schludnie i ładnie.Organizacja nigdy nie stałam w metrowych kolejkach. Obsługa przyjemna, panie zadowolone, uśmiechnięte. Wysokie kwalifikacje oraz kompetencje. Wygląd dostosowany do wymogów tego sklepu.Polecam.

Sklep na bardzo wysokim poziomie

Sklep na bardzo wysokim poziomie, można kupić wiele ciekawych rzeczy mnóstwo, promocji, ceny atrakcyjne oraz asortyment. Organizacja szybka i sprawna. Dbałość o klienta , doradzanie co do towaru. Wysokie kompetencje oraz wiedza. Wygląd dostosowany do wymogów sklepu. W środku można chodzić oglądać i kupować.

W sklepie bardzo duży ruch zawsze o każdej porze

W sklepie bardzo duży ruch zawsze o każdej porze. Dużo promocji, asortyment do wyboru i koloru, ofert bardzo ciekawe. Towary ułożone.Obsługa bardzo przyjemne osoby, kulturalne, życzliwe.Dbałość o klienta. Wiedza bardzo wysoka oraz kompetencje.Jestem zawsze zadowolona z zakupów, promocji oraz dużych rabatów.

Sklep bardzo fajny

Sklep bardzo fajny, przyjemny. Bardzo duży wybór towaru, atrakcyjne ceny, oferty. Organizacja, sprawnie, ekspresowo. Ważne jest że towar świeży, czysto, ceny wyraźne. Personel bardzo przyjemny, dbałość o klienta. Wiedza wysoka, kompetencje również.Na zewnątrz jak i w środku czysto i higienicznie. Polecam.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem