Opinie wystawione przez użytkownika: Izabela_339

Żenada

nieuczciwa firma i tyle. 15zl za dwa dni, kpina. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Ocena z dnia: 25.03.2020
Zalukaj.tv Oddział

Często robię zakupy w markecie Społem

Często robię zakupy w markecie Społem. Największą zaletą tej placówki są ludzie. Obsługa jest bardzo miła, uśmiechnięta a przy tym fachowo i szybko obsługuje. Równie sympatycznie starają się pomóc w jakimkolwiek problemie. Sklep posiada bogaty asortyment, ceny są na średnim poziomie, ale to zapewne przez brak konkurencji "marketowej" w okolicy. Największym minusem jest brak przestrzeni miedzy regałami, wózki nie mogą się minąć. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

Zawsze kiedy wchodzę do Piekarni Roszak w Gnieźnie jest tam

Zawsze kiedy wchodzę do Piekarni Roszak w Gnieźnie jest tam pełno ludzi. Mimo tego, kolejka posuwa się sprawnie i nie czeka się długo. Asortyment jest bogaty i w przystępnych cenach. Na szczególną uwagę zasługują kanapki i bułki pizza, które się cieszą wielką popularnością, zwłaszcza wśród uczniów pobliskich szkół. I słusznie, bo są pyszne! Obsługa jest bardzo miła, szybka i konkretna. Na miejscu są stoliczki, więc można posiedzieć np. przy herbacie i drożdżówce. Wygląd lokalu może jakoś wielce nie oszałamia, no ale w końcu to piekarnia a nie restauracja. Ogółem rzecz biorąc, wystawiam piątkę:)

Poszłam dzisiaj do sklepu z artykułami dziecięcym kupić

Poszłam dzisiaj do sklepu z artykułami dziecięcym kupić mleczko dla synka. Na dzień dobry problem z wejściem - schody - a ja z wózkiem! Myślę sobie, cóż jakoś wtargam, nie jest aż tak wysoko. A tu nagle w drzwiach pojawia się z uśmiechem na twarzy Pani ze sklepu i mi pomaga. W środku ta sama Pani od razu mnie przeprosiła za bałagan, bo akurat mają dostawę towaru i zaproponowała że sama przyniesie do kasy wszystko co chcę kupić, żebym nie musiała zostawiać dziecka samego. Zostałam obsłużona nadzwyczaj miło i szybko. Jakość obsługi na piątkę. Sklep czysty i zadbany, jedynym minusem są schody.

Sklep Prosiak jest bardzo dobrze zaopatrzony

Sklep Prosiak jest bardzo dobrze zaopatrzony(zwłaszcza dział mięsny) i ma ładny wygląd. Niestety są to jedyne pozytywy. Ceny są wyższe niż u pobliskich konkurentów a zachowanie obsługi rodem z PRL-u. Placówka zatrudnia niezwykle dużą ilość ekspedientek. Nigdy nie widziałam choćby jednego uśmiechu (chyba że ironiczny), nie wspominając o zdaniu "W czym mogę pomóc?". Obsługa nie zwraca uwagi na klientów, jest opieszała i bardzo niemiła. Wręcz narzuca się myśl, że owe panie pracują tam za karę. I co z tego, że można w tym sklepie kupić niemal każdy produkt spożywczy, dzięki obsłudze i tak tam nie pójdę.

Od dłuższego czasu korzystam z usług Polbanku

Od dłuższego czasu korzystam z usług Polbanku, zawsze w placówce na ul. Dąbrówki. Personel jest kompetentny, bardzo miły i schludnie wygląda. Potrafi udzielić wyczerpującej informacji na każdy temat. Oferta banku jest przystępna, nie ma większego problemu z założeniem konta czy kredytem. Lokal wygląda bardzo ładnie, choć jest dość mało miejsca. Jedyne do czego mogę się przyczepić to czas obsługi oraz dostęp internetowy. W placówce wszystkie operacje wykonywane są na tyle wolno, że człowiek zaczyna się nudzić. Najsłabszą stroną jest dostęp internetowy. Zabezpieczenia, certyfikaty, kody są na tyle skomplikowane, że po prostu zniechęciły mnie do korzystania z tej opcji dostępu.

Dość często robię zakupy w sieci Biedronka

Dość często robię zakupy w sieci Biedronka. Atutem dyskontu są oczywiście ceny. Ale muszę dodać, że tak niskie ceny wcale nie idą w parze z niską jakością. Niejednokrotnie przekonałam się, że produkty oferowanie w Biedronce są wysokiej jakości, z tą różnicą, że nie mają znanej marki. Oczywiście ceną za taki stan rzeczy jest nie najlepszy wygląd lokalu oraz brak możliwości płacenia kartą. Z personelem też jest różnie, jedna osoba jest miła, druga nie. Fakt jest jednak taki, że do Biedronki chodzi się kupić tanio a nie oglądać półki i zachwycać się widokami. Najważniejszy cel spełniony.

Jakiś czas temu odwiedziłam PZU w celu złożenia dokumentów

Jakiś czas temu odwiedziłam PZU w celu złożenia dokumentów na odbiór ubezpieczenia z tytułu narodzin dziecka. Po drodze myślałam sobie: będzie kolejka, obsługa niesympatyczna, mnóstwo papierów do wypisania, jednym słowem biurokratyczny koszmar. Jednak na miejscu zostałam mile zaskoczona. Kolejka niewielka, obsługa przemiła i bardzo kompetentna, papierów do wypełnienia niewiele i co najważniejsze krótki czas oczekiwania na przelew. Firmy ubezpieczeniowe są postrzegane jako instytucje nieprzychylne klientowi, a ja byłam w placówce, gdzie każdy się uśmiecha, atmosfera jest niezwykle sympatyczna i wszystko da się załatwić! I nie jest to jednorazowa sytuacja, ponieważ od tamtej pory załatwiałam już kilka spraw w PZU i za każdym razem zostałam tak dobrze obsłużona. Z przyjemnością wystawiam gnieźnieńskiej placówce najwyższą ocenę i gratuluję. Oby tak dalej!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem