Opinie wystawione przez użytkownika: Jadwiga_149

Przeważnie nie korzystam z opinii

Przeważnie nie korzystam z opinii konsultantów/pracowników tej drogerii o pomoc, więc nie mam zastrzeżeń do jakości obsługi. Zawsze zostaję szybko obsłużona. Rossmann plusuje za aplikację ich klubu, dzięki któremu można być na bieżąco z wszystkimi promocjami.

Jestem zadowolona z jakości obsługi.

Jestem zadowolona z jakości obsługi. Zwykle nie ma kolejek, przy kasie zawsze oczekuje ekspedientka. Bardzo dobra dostępność towarów, warzywa, mięso i alkohole.

Zamówienie składałam koło godziny 20

Zamówienie składałam koło godziny 20:00 w środku przy kasie samoobsługowej (kiosk dotykowy). Ruch był umiarkowany. Jedzenie dostałam w miarę szybko, natomiast zostało zapakowane na wynos, gdzie zaznaczyłam 'na miejscu', po za tym nie otrzymałam kompletnego zamówienia - nie otrzymałam frytek. Niestety zorientowałam się za późno, kiedy otworzyłam zapakowane zamówienie na wynos w domu. W restauracji ogólnie nie było za czysto, koło koszy leżały papierki.

Hurtownia słynie z okazyjnych cen

Hurtownia słynie z okazyjnych cen, opłacalnych promocji. W sklepie jak i na parkingu jest czysto i schludnie, natomiast w środku panuje dziwny zapach. Jest to bardzo drażniący chemiczny zapach, przypominający woń mocnego detergentu. Nie jest to przyjemne odczucie. Świetny czas obsługi. Kasjerka widząc ruch, włączyła bardzo sprawnie kolejną kasę.

Sklep Biedronka po modernizacji sprawia wrażenie bardzo

Sklep Biedronka po modernizacji sprawia wrażenie bardzo dobrego marketu, z dobrymi jakościowo produktami. W obiekcie jest bardzo schludnie i czysto, trochę ciężko jest przyzwyczaić się do nowego rozkładu działów. Obsługa - jest w porządku. Nie jestem zadowolona z cenówek w sklepie. Często podawane są złe, nieobowiązujące w danym terminie ceny...więc zaczynam się zastanawiać czy to przypadkiem nie jest jakiś chwyt marketingowy?? Zdarza się, że ceny też nie są przyporządkowane dobrze danemu produktowi.Plusem jest to, że zostały wydłużone godziny otwarcia sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem