Opinie wystawione przez użytkownika: Jakub_430

W owym dniu chciałem dokonać zakupu maści przecibólowej w

W owym dniu chciałem dokonać zakupu maści przecibólowej w wybranej aptece. Miałem po drodze więc udałem się do Euro Apteki. Apteka była bardzo przestronna. Poza tym otwarte były aż trzy kasy więc nie było żadnych kolejek. Po podejściu do kasy i poproszeniu o wybrany produkt farmaceutka próbowała sprawdzić jego dostępnośc w komputerze. Niestety pomimo wielokrotnych starań nie udało się tego dokonać - awaria systemu komputerowego. Wizytę oceniam negatywnie gdyż nie udało mi się dokonać zakupu mimo iż czekałem ponad 10 minut na uruchomienie/naprawę komputera.

byłem zmuszony ze skorzystania z usług i asortymentu tejże

byłem zmuszony ze skorzystania z usług i asortymentu tejże apteki gdyż niestety zachorowałem na grypę. Na szczęście apteka znajduję się bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania więc nie miałem daleko. Panie farmaceutki w sprawny sposób doradziły mi odpowiedni medykament - jego cena była niższa niż się spodziewałem więc był to duży plus apteki. Wygląd apteki zarówno wnętrza jak z zewnątrz był bardzo schludny, a obsługa miła i fachowa.

Wizytowałem ten sklep meblowy w niedziele

Wizytowałem ten sklep meblowy w niedziele, pomimo tego był czynny, co jest chyba wyjątkiem w tego typu sklepach. Duży wybór asortymentu, zarówno jeżeli chodzi o same meble, jak i o inne produkty związane z wyposażeniem wnętrza. Dość fachowa obsługa. Przed sklepem znajduje się duży parking, co jest niewątpliwym atutem.

Stacja dogodnie położona w centrum miasta

Stacja dogodnie położona w centrum miasta. Dużą zaletą był fakt iż czynna jest przez całą dobę, dzięki czemu mogłem dokonać potrzebnych zakupów niemalże w środku nocy. Dodatkowo stacja posiada dość duży zakres produktów (głównie żywnościowych). Bardzo sprawna i szybka obsługa kasjerów. Jedynym minusem były odrobinę zbyt wysokie ceny kupowanych produktów.

Sklep zlokalizowany w dogodnym miejscu

Sklep zlokalizowany w dogodnym miejscu - przy trasie wylotowej z miasta. Przed budynkiem znajduje się niezbyt duży parking - na szczęście podczas moich odwiedzin nie było zbyt dużo klientów. Sklep posiada w swoim asortymencie chyba wszystkie urządzenia z działu RTV i AGD, tak że bez problemu znalazłem interesujące mnie telefony. Pomocna była tutaj obsługa stoiska, na którą jednak musiałem chwile poczekać. Mały minus za wysoką temperaturę jaka panowała na sali - pewnie spowodowane to było wszystkimi działającymi urządzeniami.

kupowałem tego dnia prasę codzienną

kupowałem tego dnia prasę codzienną - Empik posiada jej duże zasoby zarówno jeżeli chodzi o ilość poszczególnych egzemplarzy jak i o różnorodność - wydania regionalne jak i krajowe co jest niewątpliwym plusem. Fachowa obsługa pracowników, praktycznie brak kolejek przy kasie. Mały minusik za niedomykające się drzwi wejściowe.

tego dnia chciałem skorzystać z usług lekarza medycyny

tego dnia chciałem skorzystać z usług lekarza medycyny pracy celem uzyskania zaświadczenia o zdolności do wykonywania zawodu. Panie pielęgniarki pełniące jednocześnie rolę rejestratorek początkowo chciały mnie zbyć gdyż nie posiadałem skierowania (mój zawód tego nie wymaga). Dopiero po długiej rozmowie udało mi się uzyskać konkretne informacje. Samo badanie rozłożone było aż na trzy dni!! Jak się okazało jedynym zadaniem lekarza oprócz wzięcia 68 zł było zerknięcie na wyniki trzy dniowych badań co zajęło jakieś 5 sekund!! wielka prowizorka!

korzystałem tego dnia z usługi przekazu pieniężnego

korzystałem tego dnia z usługi przekazu pieniężnego - z samej usługi mogę być zadowolony gdyż została wykonana prawidłowo - tak jak się tego można było spodziewać jednak czas oczekiwania w kolejce był dość długi - mimo otwartych dwóch okienek tak czy siak musiałem czekać około 20 minut, co według mnie jest czasem zbyt długim.

owego dnia wracałem z Poznania do domu

owego dnia wracałem z Poznania do domu. Dobrze, że byłem na dworcu ponad godzinę przed odjazdem gdyż w innym wypadku nie zdążył bym zakupić biletu! koszmarnie wolna obsługa w kasach przez co przed każdą z nich było kilkanaście osób oczekujących - kolejki jak za komuny! ta sama sytuacja w pociągu - zamiast dołożyć wagon składów pociągów na najbardziej obleganych trasach każe się ludziom tłoczyć jak sardynki, nie mówię już o miejscach siedzących - po prostu skandal !!!

apteka położona w samym centrum miasta

apteka położona w samym centrum miasta - na rynku. Miła i bardzo konkretna obsługa. Dwie farmaceutki bardzo sprawnie dokonały mojej obsługi, co bardzo skróciło czas jaki musiałem spędzić w aptece. Ponadto apteka posiadała w swoich zasobach wszystko co było mi potrzebne - nie musiałem chodzić i szukać gdzie indziej...

samo biuro położone niby w ścisłym centrum miasta jednak w

samo biuro położone niby w ścisłym centrum miasta jednak w dość ukrytym miejscu - w jednym z zakamarków miejscowego deptaku. Jednak najważniejszy jest fakt dużego asortymentu sprzedawanych wycieczek - od wyboru do koloru, plus możliwość zorganizowania wczasów na życzenie klienta. Fachowa i konkretna obsługa.

nie mam zastrzeżeń do obsługi tego lokalu gastronomicznego

nie mam zastrzeżeń do obsługi tego lokalu gastronomicznego. Stoliki względnie czyste, w miarę szybko znalazłem miejsce siedzące żeby dokonać konsumpcji po zakupie jedzenia. Jednak największe zastrzeżenie mam do jakości serwowanych tam potraw - według mnie mięso z kurczaka było po prostu surowe (nie dosmażone)!! Poza tym dosyć wysokie ceny jak za takie nieduże porcje.

nowo otwarty market

nowo otwarty market, powstały na miejscu innego - Billa - generalnie nie jest źle - obsługa chyba ta sama co poprzednio, zmienione wnętrze budynku (odmalowano ściany). Trochę mało produktów - mogłoby być ich więcej, w szczególności takich tańszych, sygnowanych własną marką. Plusem jest łatwy dostęp do toalet dla klientów.

Dużym plusem na sam początek jest bliskość mojego miejsca

Dużym plusem na sam początek jest bliskość mojego miejsca zamieszkania. Niestety, jest to chyba jeden z zaledwie dwóch plusów. Drugi plus to dość spory asortyment prezentowany przez omawiany supermarket. Niestety w dniu, którym dokonywałem zakupów (a że robię to w tym konkretnym sklepie dość często wiem, że to nie jednorazowy przypadek) czynne były tylko dwie kasy, a klientów było na pewno ponad dwudziestu (!!) przez co stanie w kolejce do kasy trwało ponad 20 minut !! Trochę jak w minionej epoce... Poza tym pani kasjerka dwukrotnie skasowało mi towar, za który nieświadomie zapłaciłem (zorientowałem się dopiero w domu)....

sklep znajduję się w ścisłym centrum miasta

sklep znajduję się w ścisłym centrum miasta, przy samym rynku, przez co jest dosyć często odwiedzany przez klientów. Pomimo dużego natężenia ruchu panowie sprzedający (było ich trzech) w prężny sposób potrafili poradzić sobie z obsługa poszczególnych zainteresowanych. Uważam, iż otrzymałem zadowalającą odpowiedź która pomogła mi wybrać właściwy sprzęt (konkretnie - maszynkę do strzyżenia)

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem