Opinie wystawione przez użytkownika: Jarosław_570

Drobne zakupy

Poszedłem do tego sklepu po pyzy sklepowa rozpoczęła obsługę od razu ponieważ byłem jedynym klientem, zapytała czy pyzy mają być z nadzieniem mięsnym czy nie, powiedziałem że z mięsnym, pracownica wyjęła z lady chłodniczej paczkę pyz, przyjęła zapłatę i powiedziała do widzenia.

Częste zakupy

Wczoraj poszedłem do Biedronki kupić końcówkę do węża ogrodowego z regulatorem. W koszu na tego typu produkty było dużo końcówek, pistoletów i jeden zraszacz do węża, jeden z pistoletów do węża był oderwany od plakietki z opisem i kodem kreskowym a plakietki nie można było znaleźć. Potem podszedłem do kasy przede mną zakupy robiło młode małżeństwo. Na swoją kolej czekałem około 3 min. Po podejściu do pracownicy podałem jej kartę, pracownica zeskanowała, potem zeskanowała końcówkę, którą kupiłem, podała kwotę jaką mam zapłacić, kiedy okazało się że mam banknot na większą kwotę, zapytała: "Czy drobniej nie będzie?", odpowiedziałem: "Niestety nie?", kasjerka przyjęła pieniądze, wydała reszty powiedziałem: "Do widzenia", kasjerka powiedziała: "Do widzenia".

Błyskawiczna obsługa

W zeszły czwartek zamawiałem zadzwoniłem do tej pizzerii żeby zamówić pizzę dolce vita - numer telefonu i adres miałem podany na ulotce wrzuconej do skrzynki pocztowej. Pracownica odebrała telefon po około 2 minutach. Zapytała "Czy chciał pan coś zamówić?", podałem nazwę pizzy, pracownica zapytała o rozmiar pizzy, zapytała o to czy chcę sos pomidorowy i czosnkowy, kiedy powiedziałem: "Który pani poleci", odpowiedziała: "Ja wybrałabym sos czosnkowy", potem zapytała jeszcze o to czy chcę jakiś napój. Następnie poprosiła o adres żeby ustalić trasę dostawy, kiedy sprawdziła że chodzi o blok poprosiła o podanie piętra, następnie poprosiła o podanie numeru telefonu, potem poinformowała że pizza zostanie dostarczona w ciągu 40 minut a została dostarczona po około 10 min. Na koniec rozmowy podziękowała za złożenie zamówienia i powiedziała "Do widzenia".

Fachowa obsługa

Poszedłem do tego sklepu po żarówkę. Kiedy podchodziłem do sklepu właściciele sklepu stali przed wejściem i rozmawiali. Zaraz po moim wejściu do sklepu właścielka weszła za mną przywitała mnie i zapytała "Co dla Pana?". Pokazałem jej spaloną żarówkę, którą przyniosłem za ze sobą, właścicielka zapytała żarówkę jakiej mocy potrzebuję i wybrała ponownie, następnie przyjęła płatność kartą i pożegnała mnie.

Miłe miejsce

Ten bar odwiedziłem wracając z wypadu nordic walking z Pionek do Bartnego Kąta i z powrotem. Miejsce jest utrzymane w czystości oferuje 5 rodzajów zapiekanek, kebaby i pierogi, oraz napoje gazowane i owocowe. Wymienione wyżej fastfoody i potrawy można zjeść na miejscu albo zamówić na wynos. Po zamówieniu zapiekanki diablo chciałem zapłacić kartą. Włąścicielka poinformowała mnie że nie ma takiej możliwości ale na moją prośbę powiedziała mi gdzie można znaleźć najbliższy bankomat. Po powrocie zapiekanka była już przygotowana. Miła i szybka obsługa.

Zakup z promocji

Pod koniec zeszłego miesiąca chciałem kupić spodnie chino, najpierw przejrzałem ofertę spodni tego typu na stronie internetowej, następnie spisałem numery modeli które mnie zainteresowały, następnie pojechałem do Galerii Słonecznej. Pracowniczka z obsługi stwierdziła że na półce promocyjnej jest jeden model, kiedy do niej podszedłem znalazłem wszystkie modele, które mnie interesowały. Po przymierzeniu w przymierzalni i wybraniu jednego z modeli. Poszedłem do kasy pracownik, który w międzyczasie zajął się obsługą klientów odebrał ode mnie spodnie, przyjął zapłatę kartą. Zapakował spodnie do reklamówki. Zaprosił do ponownych odwiedzin i pożegnał mnie.

Okazjonalne zakupy

W tym punkcie co tydzień kupuję jedną z gazet dostępnych na terenie mojego miasta, obsługa jest sprawna i miła, panuje spokojna atmosfera, jeżeli chcę kupić gazetę z jakimś dodatkiem np: z płytą lub kalendarzem to zawsze mogę poprosić o odłożenie jednego egzemplarza.

Codzienne zakupy

W tym sklepie robię codzienne zakupy, obsługa jest zawsze uprzejma, jeżeli zapyta się o jakiś produkt pyta, o wielkoś i z jakiej firmy.

Szybka obsługa

Pracownice firmy sklepów należących do przedsiębiorstwa Zakłady Mięsne Krawczyk, zawsze szybko obsługują klientów, dopytują się czy wędlina ma być w plasterkach czy nie i o inne szczegóły.

Super obsługa

W sobotę byłem dwa razy w sklepie Dionizos poszedłem kupić pierniki i dwa piwa za pierwszym razem zdecydowałem się kupić "Pierniki Radomskie" i dwa piwa. Po około 3 minutach czekania podszedłem do pracownicy i poprosiłem o pierniki i o piwo do nich pracownica zaproponowała mi jasno piwo na moją prośbę o polecenie mi piwa ciemnego pracownica poleciła mi piwo "Czarny kot ciemne pasteryzowane" i powiedziała mi skąd mam je wziąć. Drugi raz poszedłem żeby kupić pierniki na prezezent poprosiłem o wyjaśnienie jaka jest róznica między piernikiem litewskim i drugim rodzajem piernika z "Piernikarni pana Kota" pracownica wyjaśniła że w pierniku litewskim jest miód i skórki pomarańczy a drugi jest tradycyjny z przyprawami korzennymi.

Sprawna obsługa

W zeszły wtorek zamówiłem pizzę przez telefon około godziny 19, telefon został szybko odebrany, pracownica, która odebrała telefon wyjaśniła że musze zamówić większa pizzę z dodatkami, albo dwie małe pizze ponieważ dostawy wymagają większej kwoty niż 16,99 zł, poinformowała mnie również że dostawa będzie w ciągu 30 - 40 minut i pizza została w tym zakresie czasowym dostarczona.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Chciałem kupić okulary przeciw słoneczna ale pracownik wyjaśnił mi że są dostępne przez strone internetową, pracownik nie robił żadnego problemu wyjaśniając to.

Ocena z dnia: 03.12.2018
4F Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. szybka obsługa i dobrze doradzająca obsługa.

Ocena z dnia: 03.12.2018
empik Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. Chodzę tam parę razy kupić piwo, duży wybór długi czas oczekiwania przy kasie.

Ocena z dnia: 03.12.2018
LIDL Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Kontaktowałem się w sprawie towaru który nie był już dostępny w sprzedaży przez internet pracownica infolini przyjęła zamówienie i podała czas oczekiwania.

Ocena z dnia: 03.12.2018
Bon Prix Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. Zamówiełm przez internet kardigan z odbiorem w sklepie. Towar został szybko dostarczony, przy odbiorze musiałem czekać około 4 minut ze względu na dużą kolejkę, pierwszy niż pracownica wypatrzyłem pudełko w szafie przeznaczonej na odzież do odebrania przez klientów.

Ocena z dnia: 02.12.2018
Reserved Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie. Zamawiałem kilka przedmiotów ale nie musiałem kontaktować się z pracownikami allegro.

Ocena z dnia: 30.11.2018
Allegro.pl Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. W biedronce parę razy w miesiącu chodzę z rodzicami nawiększe zakupy lub kupuję piwo, słodycze albo zupki i inne potrawy instant, duży wybór produktów, niskie ceny, obsługa odpowieda na pytania dotyczące towarów, długi czas oczekiwania przy sklepach.

Ocena z dnia: 29.11.2018
Biedronka Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Poszedłem kupić wkrętaki dwóch różnych długości do montażu wc z białą zaślepką na początku poszedłem na dział w którym są różne dodatki do montażu różnych rodzajów wyposażenia stamtąd zostałem skierowany do działu łazienka ponieważ sam nie mogłem wypatrzeć tych wkrętów poprosiłem o pomoc jedną z pracownic która znalazła dla mnie wkręty o jednej z długości które mnie interesowały i powiedziała że wrętów drugiej długości nie ma, po paru minutach od kupienia wkrętów wróciłem żeby kupić pistolet do silikonu, poszedłem na dział łazienka i poprosiłem o pomoc w znalezieniu tą samą pracownicę ponieważ nigdzie na regale takich pistoletów nie widziałem, pracownica powiedziała "pokaże panu gdzie można znaleźć takie pistolety chociaż nie są na moim dziale i zaprowadziła mnie do tego odpowiedniego działu. Zacząłem przeglądać te pistolety i po paru minutach podszedł do mnie pracownik i zaproponował pomoc, powiedział że pistolety poniżej 10 zł to takie zabawki, które zepsują się po paru użyciach i żeby kupić droższy model postąpiłem zgodnie z propozycją pracownika i kupiłem trochę droższy model.

Ocena z dnia: 28.11.2018
OBI Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. szybka obsługa przy kasie od czasu do czasu kupuję tam słodycze i piwo.

Ocena z dnia: 27.11.2018
Super-Pharm Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem