Opinie wystawione przez użytkownika: Jarosław_570

Super obsługa

W sobotę byłem dwa razy w sklepie Dionizos poszedłem kupić pierniki i dwa piwa za pierwszym razem zdecydowałem się kupić "Pierniki Radomskie" i dwa piwa. Po około 3 minutach czekania podszedłem do pracownicy i poprosiłem o pierniki i o piwo do nich pracownica zaproponowała mi jasno piwo na moją prośbę o polecenie mi piwa ciemnego pracownica poleciła mi piwo "Czarny kot ciemne pasteryzowane" i powiedziała mi skąd mam je wziąć. Drugi raz poszedłem żeby kupić pierniki na prezezent poprosiłem o wyjaśnienie jaka jest róznica między piernikiem litewskim i drugim rodzajem piernika z "Piernikarni pana Kota" pracownica wyjaśniła że w pierniku litewskim jest miód i skórki pomarańczy a drugi jest tradycyjny z przyprawami korzennymi.

Sprawna obsługa

W zeszły wtorek zamówiłem pizzę przez telefon około godziny 19, telefon został szybko odebrany, pracownica, która odebrała telefon wyjaśniła że musze zamówić większa pizzę z dodatkami, albo dwie małe pizze ponieważ dostawy wymagają większej kwoty niż 16,99 zł, poinformowała mnie również że dostawa będzie w ciągu 30 - 40 minut i pizza została w tym zakresie czasowym dostarczona.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Chciałem kupić okulary przeciw słoneczna ale pracownik wyjaśnił mi że są dostępne przez strone internetową, pracownik nie robił żadnego problemu wyjaśniając to.

Ocena z dnia: 03.12.2018
4F Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. szybka obsługa i dobrze doradzająca obsługa.

Ocena z dnia: 03.12.2018
Empik Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. Chodzę tam parę razy kupić piwo, duży wybór długi czas oczekiwania przy kasie.

Ocena z dnia: 03.12.2018
Lidl Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Kontaktowałem się w sprawie towaru który nie był już dostępny w sprzedaży przez internet pracownica infolini przyjęła zamówienie i podała czas oczekiwania.

Ocena z dnia: 03.12.2018
Bon Prix Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. Zamówiełm przez internet kardigan z odbiorem w sklepie. Towar został szybko dostarczony, przy odbiorze musiałem czekać około 4 minut ze względu na dużą kolejkę, pierwszy niż pracownica wypatrzyłem pudełko w szafie przeznaczonej na odzież do odebrania przez klientów.

Ocena z dnia: 02.12.2018
Reserved Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie. Zamawiałem kilka przedmiotów ale nie musiałem kontaktować się z pracownikami allegro.

Ocena z dnia: 30.11.2018
Allegro.pl Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. W biedronce parę razy w miesiącu chodzę z rodzicami nawiększe zakupy lub kupuję piwo, słodycze albo zupki i inne potrawy instant, duży wybór produktów, niskie ceny, obsługa odpowieda na pytania dotyczące towarów, długi czas oczekiwania przy sklepach.

Ocena z dnia: 29.11.2018
Biedronka Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Poszedłem kupić wkrętaki dwóch różnych długości do montażu wc z białą zaślepką na początku poszedłem na dział w którym są różne dodatki do montażu różnych rodzajów wyposażenia stamtąd zostałem skierowany do działu łazienka ponieważ sam nie mogłem wypatrzeć tych wkrętów poprosiłem o pomoc jedną z pracownic która znalazła dla mnie wkręty o jednej z długości które mnie interesowały i powiedziała że wrętów drugiej długości nie ma, po paru minutach od kupienia wkrętów wróciłem żeby kupić pistolet do silikonu, poszedłem na dział łazienka i poprosiłem o pomoc w znalezieniu tą samą pracownicę ponieważ nigdzie na regale takich pistoletów nie widziałem, pracownica powiedziała "pokaże panu gdzie można znaleźć takie pistolety chociaż nie są na moim dziale i zaprowadziła mnie do tego odpowiedniego działu. Zacząłem przeglądać te pistolety i po paru minutach podszedł do mnie pracownik i zaproponował pomoc, powiedział że pistolety poniżej 10 zł to takie zabawki, które zepsują się po paru użyciach i żeby kupić droższy model postąpiłem zgodnie z propozycją pracownika i kupiłem trochę droższy model.

Ocena z dnia: 28.11.2018
OBI Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. szybka obsługa przy kasie od czasu do czasu kupuję tam słodycze i piwo.

Ocena z dnia: 27.11.2018
Super-Pharm Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. szybka obsługa przy kasie od czasu do czasu kupuję tam słodycze i piwo.

Ocena z dnia: 27.11.2018
HUZAR Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Korzystałem z termianalu Banku Pocztowego w placuwce Poczty Polskiej najbliżej mojego miejsca zamieszkania obsługa miła, szybka i sprawna raz była awaria terminala, która spowolniła obsługę.

Ocena z dnia: 27.11.2018
Bank Pocztowy Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. W leclerku w zeszłym roku kupowałem piwo, szampana na sylwestra, parę razy byłem tam z rodzicami na większych zakupach, duży wybór towaru długie kolejki.

Ocena z dnia: 26.11.2018
E Leclerc Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Kupiłem kartę SD z odbiorem w sklepie szybka dostawa, cierpliwa obsługa kartę odebrałem dzień po otrzymaniu informacji o dostarczeniu do sklepu, była mała zostałem obsłużony od razu po podejściu do kasy.

Ocena z dnia: 25.11.2018
Media Expert Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Poszedłem kupić gąbkę, szybko znalazłem ją na regale obsługa przy kasie była szybka.

Ocena z dnia: 24.11.2018
Drogerie Natura Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. Byłem tam w zeszłym roku raz sam kupić piwo i raz z mamą na większych zakupach. Duży wybór towaru, krótki czas oczekiwania przy kasie.

Ocena z dnia: 21.11.2018
Stokrotka Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. Kontaktuję się z mbankiem przez mlinię i chat obsługa fachowa, długi czas oczekiwania.

Ocena z dnia: 20.11.2018
mBank Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie. Zamawiałem medal upamiętniający bitwę pod Grunwaldem z Mennicy Polskiej z dostawą do domu dostawa była szybka kurier szybko załawtwił formalności związane z odbiorem.

Ocena z dnia: 19.11.2018
Poczta Polska Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. Chodzę tam parę razy w tygodniu zrobić zakupy prodóktów żywnościowych, szybka obsługa zawsze pełne półki i lady chłodnicze, od niedawna można tam kupić również owoce i warzywa takie jak jabłka cebula ziemniaki.

Ocena z dnia: 18.11.2018
ABC Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem