Opinie wystawione przez użytkownika: Joanna_2053

W tym dniu chciałam kupić prezent na chrzciny

W tym dniu chciałam kupić prezent na chrzciny. Postanowiłam, że będą to złote kolczyki. Udałam się do sklepu jubilerskiego Herkules. Przed sklepem panował porządek. Duża tablica informowała, gdzie mieści się sklep oraz jaki posiada asortyment (biżuteria złota oraz srebrna). Szyba w drzwiach oraz okna były czyste. Po wejściu jedna ze sprzedawczyń pokazywała zegarki mężczyźnie, druga zaś odrazu zwróciła się twarzą w moją stronę. Z uśmiechem przywitała a po chwili zapytała w czym może pomóc. Żetelnie mi doradziła jakie kolczyki są najlepsze dla małego dziecka. Wybrane kolczyki ładnie zapakowała w pudełeczko oraz torebeczkę. W sklepie panował porządek, podłoga była czyściutka a biżuteria ładnie wyeksponowana w gablotach. Ekspedientka miło mnie porzegnała.

Młoda kobieta

Młoda kobieta, kompetentna,szybko dezaktywowała starą kartę i aktywowała nową.Wypłaciła gotówkę. Przedstawiła ofertę programu o sukcesywnym oszczędzaniu. W banku było za goraco i mimo, że wszystkie okienka były czynne to kolejka była bardzo długa.Niedokładnie były oznaczone miejsca do obsługi gotówkowej i bezgotówkowej.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem