Opinie wystawione przez użytkownika: Joanna_2949

Duży wybór różnego rodzaju produktów

Duży wybór różnego rodzaju produktów. Niestety, przy niektórych nie było podanych cen. Przeszkadzało to zwłaszcza w dziale z pieczywem (wiadomo, że nie da rady sprawdzić ceny bułki za pomocą czytnika cen). Dobrym pomysłem jest jedna wspólna kolejka da kilkunastu kas. Obsługująca mnie przy kasie pani nie należała do najmilszych.

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 13.08.2014
DEICHMANN Kontakt online

Bardzo miła i sympatyczna obsługa

Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Akurat jak przyszłam nie było żadnych kolejek. Przy wejściu usłyszałam "dzień dobry". Została mi zasugerowana promocja i nie było to zrobione w nachalny sposób. Jedyne czego mogę się przyczepić to szybkość obsługi.

OK.

OK.

Ocena z dnia: 30.07.2014
Biedronka Oddział

O obsłudze można powiedzieć tyle

O obsłudze można powiedzieć tyle: nie wtrąca się. Za każdym razem, gdy robiłam zakupy w tym miejscu, nikt z obsługi nie zaproponował pomocy. Obsługa jest, ale tak jakby jej nie było. Nigdy też nie zauważyłam, żeby ktoś z obsługi pomagał jakiemuś klientowi. I jak wchodziłam do tego sklepu nie usłyszałam "dzień dobry".

Jakość obsługi była nawet dobra

Jakość obsługi była nawet dobra. Jednak dopiero po zapytaniu o pomoc w znalezieniu konkretnego produktu pracownica sklepu mi pomogła. Wcześniej, mimo że widziała, że czegoś szukam, nie spytała czy w czymś pomóc. Potem jednak była dosyć miła. W zakupach bardzo przeszkadza ochrona, miałam wrażenie, że ochroniarz bierze każdego klienta za potencjalnego złodzieja i nie ukrywa tego, że bardzo dokładnie się przygląda jak ktoś bierze coś z półki. Przez to czułam się trochę skrępowana.

Mimo

Mimo, że był to czas wyprzedaży, czyli panował wzmożony ruch klientów, obsługa była bardzo miła. Pracownice sklepu pomagały w wybraniu odpowiednich dla mnie ubrań, były pomocne, ale nie narzucały się. Odznaczały się też dużą cierpliwością i same przynosiły konkretne ubrania dla osób będących w przymierzalni (które np. chciały przymierzyć inny model danych spodni).

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem