Opinie wystawione przez użytkownika: Joanna_3022

Fatalna obsługa jednej z pracownic, przechodzi sama siebie!

W ostatnich dniach udałam się na zakupy do Galerii Libero, na sam koniec wstąpiłam do Biedronki po kilka spożywczych produktów. Sklep zamykali o 21. Weszłam o 20.30. Zabrałam kilka produktów i zbliżała się godzina zamknięcia więc zbliżaliśmy się do kas. Osoba towarzysząca czekała w kolejce a ja wróciłam się po jeden produkt. Spotkałam wtedy ponownie pracownice( brązowe włosy, kucyk, okulary, ok. 40 lat), która już wcześniej na sklepie była niedostępna.. Ta Pani widząc, że idę po jeszcze jeden produkt wcale nie zaczęła grzecznie informować iż niedługo zamykają tylko po prostu zaczęła na mnie wrzeszczeć. Tragedia. Nie tylko po mnie krzyczała w niebo głosy. Wykrzykiwała, że wszyscy mają iść do kas. Chyba nikt nie miał prawa już nic wziąć z półek jak zaczęła krzyczeć. Rozumiem, żeby nie wpuszczać nowych klientów jak zamykają. Ale bez przesady, tego typu zachowanie gdy ktoś kończy zakupy. Nigdy nie spotkałam się z tak fatalnym traktowaniem klienta. Dodatkowo potem Pani podeszła pod kasy i dalej prawiła pod nosem swoje morały. Również pracuje na obsłudze ale taki ton głosu i krzyki są niedopuszczalne ze strony pracownika. Ta pracownica obniża poziom obsługi całej placówce swoim nagannym zachowaniem.

Świetne miejsce z super obsługą! Bardzo polecam.

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w hotelu. Obsługa starała się odpowiedzieć na każdą z moich wątpliwości czy też zapytań. Była bardzo dyspozycyjna. Hotel na wysokim poziomie.

Znakomita obsługa!

Personel o wysokiej kulturze osobistej. Szybka obsługa. Pyszne jedzenie. Polecam.

Profesjonalna obsługa hotelu.

Znakomita jakość wykonywanych usług. Super oferty. Polecam. Pensjonat warty uwagi. Z miłą chęcią wrócę tam ponownie.

Miła obsługa:) Polecam.

Kameralna cukiernia/piekarnia, lecz obsługa zawsze chętnie doradzi. Miłe Panie. Polecam z czystym sumieniem. Jakość produktów bardzo dobra.

Wydział komunikacji-fatalna atmosfera

W wydziale komunikacji w w/w Starostwie jakość obsługi zazwyczaj jest na niskim poziomie. Pracownicy często są bardzo nieuprzejmi. Dodatkowo kolejki do załatwienia spraw są ogromne.

Jeden z najlepszych PUBów w okolicy. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, jak i oferowanych potraw w restauracji. Zawsze smacznie, w miłej atmosferze. Polecam wszystkim zarówno na rodzinną kolację, jak i romantyczną randkę.

Polecam. Miła obsługa.

Jestem pozytywnie zaskoczona obsługą w oddziale. Mimo, że mam bliżej do innych oddziałów PEKAO to korzystam właśnie z tego ze względu na dobrze wykwalifikowany personel. jeżeli mam jakiś problem to zawsze szybko dostaje odpowiedź, również drogą on-line.

Bardzo profesjonalna obsługa personelu.

Kilka razy korzystałam z usług tego salonu. Jestem bardzo zadowolona z pracownicy, która jest bardzo kompetentna i sympatyczna. Doskonale wie jak doradzić dany zabieg. Na minus w firmie można zauważyć "ciężką" atmosferę. Zbyt duża kontrola pracowników?

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 30.11.2018
Empik Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 29.11.2018
PZU Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 29.11.2018
Pekao SA Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 28.11.2018
Shell Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 28.11.2018
LOTOS Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 27.11.2018
PKO BP Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 27.11.2018
DHL Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 26.11.2018
DPD Polska Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 25.11.2018
UPS Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 23.11.2018
OleOle.pl Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 22.11.2018
Orange Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem