Opinie wystawione przez użytkownika: Jolanta_159

Bardzo dobra obsluga

Dyskretnie i pomocni sprzedawcy dający o to, by na półkach był cały czas towar. Nie zauważyłam braków. Przyjemnie robić tu zakupy

obsługa jakiej nigdzie nie ma. taka żenada

Dwóch pracowników żabki nerwowo reagujących na klientów, wywyższający się. Przy próbie odbioru paczki zadają pytania typu : jakiej wielkości paczka? Oczywistym jest, że nie jestem nadawcą i nie wiem, jak nadawca spakował przesyłkę. Przy drugim odbiorze pracownik nie zeskanował przesyłki, co spowodowało, że w placówce nie chciano mi wydać paczki przez dwa dni. Samodzielnie musiałam rozwiązać sój problem. Brak chęci rozwiązania problemu przez pracowników Żabki.

Ocena z dnia: 09.07.2019
Żabka Oddział

jedyni pracownicy, to pracownicy na kasach

Ciężko znaleźć obsługę na terenie sklepu. Ogrom sklepu powoduje to, że trudno zlokalizować wiele drobnych rzeczy, ponieważ są niepoukładane schematycznie.

Fachowa obsługa w dziedzinie produktów

Fachowa obsługa w dziedzinie produktów. Nie ma nacisku ze strony doradcy na konkretny produkt, więc mogę samodzielnie wybrać co mnie interesuje (np. czy lokata czy też fundusz). Drażniący jest śmiech i pogaduszki dochodzące z zaplecza. Pod tym względem brak profesjonalizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem