Opinie wystawione przez użytkownika: Jolanta_630

Apteka bardzo czysta

Apteka bardzo czysta, od wejścia zachęca do zakupu. Pólki z lekami uporządkowane, produkty ustawione frontem do klienta i pogrupowane. Łatwo więc znaleźć wzrokiem interesujący klienta produkt. Ceny przystępne, ciekawe promocje. Są też kolorowe gazetki z informacjami o aktualnych promocjach. Obsługa kompetentna, chętnie doradza. Niestety obsługujący farmaceuta uznał, że osobą chorą jest klient; nie doprecyzował tego w wywiadzie farmaceutycznym, w związku z czym pierwszy lek nie był trafiony. Po naprowadzeniu go przez klienta na właściwą potrzebę, obsługa przebiegła bez zakłóceń.

Sklep czysty; podajniki na dziale warzyw są uzupełnione

Sklep czysty; podajniki na dziale warzyw są uzupełnione, nie jest trudno znaleźć woreczek. Niestety sam dział niezbyt zachęcający - nieświeże warzywa, np. kalarepa, nadpsute banany. Na pólkach w innych działach duże braki. Brak wód mineralnych, luki na pólkach z puszkami i daniami gotowymi. Na dziale chemicznym także braki na środkach czystości. Obsługa miła i pomocna, ale pod warunkiem, ze klient sam poprosi o pomoc. Otoczenie sklepu czyste, w gablotce można znaleźć aktualne promocje.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem