Opinie wystawione przez użytkownika: Julia_77

Duży asortyment, miła obsługa

W Smyku na ul. Hetmanskiej jest przemiła obsługa. Panie zawsze uśmiechnięte i służą pomocą. Duży asortyment i niektóre produkty maja konkurencyjna cenę.

Smacznie, schludnie ale drogo

W Kawiarni Bella Vita jest przepyszne jedzenie, ciekawe smaki lodów, duży wybór kaw jednak ceny mocno odstraszają.

Duży asortyment, miła obsługa

Niskie ceny, bardzo duży asortyment, plus za kasę samoobsługową

Czysto, schludnie, i bardzo miło

Zakupy w tym sklepie to przyjemność. Czyste półki, towar na swoim miejscu i dobrze oznaczone ceny. Obsługa zapytana o dany towar odpowiada a nawet zaprowadzi we wskazane miejsce.

Tak sobie

Tak sobie. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 27.03.2017
Samsung Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 27.03.2017
Amica Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 27.03.2017
Orange Inna forma kontaktu

Super

Super. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 27.03.2017
T-Mobile Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem