Opinie wystawione przez użytkownika: Justyna_1058

Pub jest podzielony na dwie sale z osobnymi wejściami dla

Pub jest podzielony na dwie sale z osobnymi wejściami dla palących oraz dla niepalących. Pizza jest przepyszna, duża i tania. Dla studentów są zniżki na pizze, a w każdy dzień w barze są inne promocje na alkohole. Codziennie do godziny 17 są happy hours gdzie piwo kosztuje 3,50 zł. Miła obsługa, klimatyczne miejsce, fajna muzyka i fajne eventy. Polecam!

Jakość obsługi w tym sklepie jest bardzo wysoka

Jakość obsługi w tym sklepie jest bardzo wysoka, już od drzwi obsługa wykazuje duże zainteresowanie klientem. Informuje klientów o aktualnych promocjach i rabatach. Zawsze służy pomocą przy zakupach. Minusem są wysokie ceny

Bardzo dobra jakość obsługi

Bardzo dobra jakość obsługi, sklep czysty, asortyment poukładany. Ceny w sklepie zaczynają się od 9.99 zł i porównując do innych sklepów w Galerii są bardzo niskie. Jedynym zarzutem co do sklepu może być niewielki asortyment

W centrum handlowym kolejki w tej restauracji są

W centrum handlowym kolejki w tej restauracji są astronomiczne. Żeby zamówić coś do jedzenia trzeba spędzić w kolejce przynajmniej 30 minut, oczekiwanie na zamówione jedzenie nie jest długie jednakże cierpliwość klientów kończy się już w kolejce. Jest również za mało miejsc siedzących.

Obsługa rzetelna

Obsługa rzetelna, jedynym minusem jest to, że często nie ma nikogo na kasie, a personel w tym czasie na przykład układa ubrania na sklepie. Widać dużą poprawę w organizacji sklepu, nie jest już tak przeładowany produktami, sklep jest czystszy i lepiej zorganizowany.

Do obsługi sklepu mam jedno zastrzeżenie

Do obsługi sklepu mam jedno zastrzeżenie, niezorganizowanie. Bardzo często zdarza się, że inne ceny widnieją na produktach, a inne okazują się w kasie. Nie licząc tego, obsługa jest bardzo miła i sprawna. Niestety w sklepie zawsze śmierdzi chińskim obuwiem. Plusem sklepu są częste promocje oraz ciekawy asortyment torebek oraz dodatków.

Ciekawy asortyment

Ciekawy asortyment, duży wybór. W znalezieniu odpowiednich produktów przeszkadza chaotyczne ulokowanie produktów w sklepie. Wiele produktów ma również nieodpowiednią plakietkę z ceną, co okazuje się dopiero przy kasie. Na przykład poszewki na poduszki czy ręczniki. Także należy dokładnie upewnić się czy produkt rzeczywiście jest w tej cenie. Ceny dość wygórowane, chyba ze są promocje. Czystość w sklepie zachowana. Personel nie zwraca zbyt wielkiej uwagi na klientów, chyba że zostaną poproszeni o pomoc, wtedy jej udzielają

Polecam sklep

Polecam sklep. Miła obsługa, duży wybór. Ładny i czysta eskpozycja, schludna obsługa. Ekspedientki pomocne, chętnie udzielają informacji na temat produktów, pomagają w wyborze produktów. Poważne traktowanie klienta. Jednakże wadą są dość wysokie ceny, które trochę odstraszają klientów. Pomimo polecam sklep.

Gorąco polecam sklep

Gorąco polecam sklep. Obsługa bardzo miła, pomocna. Natychmiastowa reakcja na klienta, ekspedientka bardzo pomocna. Obsługa udzielała profesjonalnych rad i pomagała przy wyborze biżuterii. Objaśniła również wszystkie opcje zwrotów bądź wymiany produktów, w razie gdyby produkt nie przypadł do gustu. Sklep czysty, obsłucha schludnie ubrana. Wszyscy klienci traktowani poważnie. Ceny nie wygórowane i duży wybór. Polecam

Karygodne traktowanie klienta w codziennym ubraniu

Karygodne traktowanie klienta w codziennym ubraniu. Po wejściu do sklepu obsługa nie zareagowała na naszą obecność w żaden sposób, gdy wszedł klient w garniturze od razu ekspedientka zapytała czy w czymś pomóc. Po odczekaniu 15 minut, doczekaliśmy się aż ekspedient przerwie swoje zajęcie i bardzo niezadowolony zapytał czy w czymś pomóc, gdy poprosiliśmy o pokazanie wybranych pierścionków w nieprzyjemny sposób powiedział, że nie może ich wyciągać ze względu na bezpieczeństwo. Poczuliśmy się jak złodzieje. Bardzo niepoważne potraktowanie klienta. Ceny wygórowane co do jakości produktów. Jedyne do czego nie mam zastrzeżeń to schludny wygląd sklepu. Nie polecam zakupów w tym sklepie.

Bardzo dobra obsługa

Bardzo dobra obsługa, kompetentna, schludny wygląd i chętnie udzielana pomoc. Asortyment dobrej jakości, ładnie wyglądający. Cena również jest przystępna dla każdej kieszeni, promocje są bardzo atrakcyjne. Układ asortymentu przejrzysty, łatwo znaleźć rzeczy, które akurat Cie interesują. Różnorodność artykułów, dzięki czemu wszystko co niezbędne w domu można znaleźć w jednym miejscu.

Asortyment sklepu stanowczo za duży

Asortyment sklepu stanowczo za duży, przepełnione wieszaki, ubrania "na kupie" co utrudnia oglądanie, przez co ciężej znaleźć coś dla siebie. Sklep zachęca jednak ciekawymi wyprzedażami podczas zmian kolekcji. Na zachowanie personelu jak i wygląd nie można narzekać choć moim zdaniem jest pracowników jest za mało.

Obsługa kompetentna

Obsługa kompetentna, odpowiednia ilość osób na placówkę, wygląd osób pracujących oraz ich stanowiska pracy bez zastrzeżeń. Denerwujące może być tylko zmiana asortymentu podczas normalnego dnia pracy przy klientach. Cena nie adekwatna do jakości produktu, który zazwyczaj nie daje rady przetrwać jednego sezonu. Wygląd i estetyka produktów jest dobra jednak jak napisałam wcześniej trwałość obuwia pozostawia wiele do życzenia.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem