Opinie wystawione przez użytkownika: Kai

Bardzo fajna Biedronka, ale te kolejki...

Podoba mi się ta Biedronka. Dużo miejsca w okolicach pieczywa i wędlin (stoisko jest dużym plusem). Duże kolejki - niestety. Jedna sytuacja kiedy chciałem kupić prezerwatywy i kasjerka latała po sklepie i szukała dla nich kodu - nie wybaczę jej tego do końca swego życia.

Nie polecam tam wchodzić, bo można nie wyjść!

Skandalicznie mała, zagracona Biedronka. Nie da się obrócić, a co dopiero swobodnie przejść. Dodatkowo długie kolejki, a kasa otwarta tylko jedna, więc niezgodne to ze standardem obsługi klienta. Jestem na nie, daję łapkę w dół. Jeśli możesz to omijaj.

Miła obsługa

Bardzo miła obsługa podczas ostatniej i jedynej do tej pory wizyty. Kawka była smaczna, a ciastko jeszcze lepsze :)

Bez zarzutów

Rossmann bez zarzutów. Jedna wizyta i byłem zadowolony.

Jest coś takiego co odstrasza nawet po jednej wizycie

I jest to powolna, wręcz ślimacza obsługa. Nie polecam, gdy ktoś jest w biegu. Choć asortyment mają w porządku, owoce i warzywa świeże.

Dość porządny Rossmann

Nie można się tu do niczego doczepić. Minusem są momentami minimalne przejścia między półkami i duży tłok, ale to nie kwestia obsługi, która jest bez zarzutu. Dość szybko panie reagują na kolejki.

Bez zarzutu

Jedzonko bez zarzutu, choć można by się przyczepić to świeżości, ale to kwestia sporna.

Klimatyczne kino

Bardzo klimatyczne kino z miłą obsługą. Można zapomnieć o istnieniu sieciówek nastawionych na kasę i sprzedaż popcornu, a nie pokazywanie filmów. Polecam z całego serca, jeśli kogoś interesują filmy, a nie reklamy.

Jeden z lepszych małych sklepów

Szeroki asortyment na małej powierzchni to duży plus tego sklepu. Minusem mogą być ceny, podbite nieco lokalizacją przy rynku Nowego Miasta. Obsługa zawsze szybka i bezproblemowa. Jestem zadowolony z wizyt w tym sklepie.

Bardzo przyjazna apteka

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tej aptece. Może i ceny nie są zbyt kuszące, natomiast zawsze mieli to co chciałem, a jeden specjalistyczny lek miałem jeszcze tego samego dnia. Obsługa zawsze miła i pomocna w wyborze odpowiednich leków.

Mały asortyment, ale dla mnie wystarczający

Nie lubię takich sklepów, wciśniętych w budynku, gdzie nie da się tego porządnie zaaranżować. To jest największy minus. Kolejnym jest dość słabe zatowarowanie i mały wybór, natomiast nie miałem nigdy problemów z kupnem tego co potrzebowałem.

Szybko i bez problemów

Nie miałem nigdy problemów w szybkich zakupach po pracy w tym Rossmannie. Zero zachwytu, ale też zero minusów. Ot, normalny Rossmann.

Bardzo fajny punkt do zjedzenia czegoś na ciepło

Bardzo duży wybór produktów, wszystko zjadliwe. Obsługa czasem zbyt zajęta wszystkim poza obsługą klienta.

Obsługa na poziomie

Ogólnie rzecz biorąc jest to porządny punkt do zjedzenia czegoś dobrego. Jestem częstym gościem z uwagi na bliskość do pracy. Tylko jeden raz zdarzyło mi się zjeść źle przygotowanego kurczaka, tzn. surowego w środku. Obsługa - nie ma się do czego doczepić, ani za nic więcej pochwalić.

Asortyment szeroki ale kolejki długie

No co mam napisać? Biedronka jak Biedronka. Asortyment ma szeroki, to jest jej największy plus. Duży wybór produktów. Nie lubię zagracenia sklepów - ten niestety czasem taki jest. Długie kolejki - to jest znak rozpoznawczy tej Biedronki. Nie dziwne jest to dla mnie z uwagi na lokalizację.

Jedna z fajniejszych Biedronek

Jedna z nowszych Biedronek. Lubię tu robić zakupy przed i po pracy. Może i asortyment niewielki, ale jest w miarę czysto i da się przechodzić miedzy regałami. Minusem są częste kolejki, ale już jestem do tego przyzwyczajony, Obsługa działa sprawnie i reaguje na kolejki.

Obsługa na poziomie

Jedyną wadą, jaka mnie ostatnia spotkała w tym KFC to niedopieczony kurczak, niestety. Wyglądał jakby był za krótko smażony. Reszta raczej bez zarzutu. Ani się do niczego nie doczepię, ani niczego nie pochwalę, choć obsługa czasem działa topornie i długo, ale to pewnie kwestia braku dobrego zorganizowania pracy.

Nigdy nie narzekałem na obsługę

Nigdy nie narzekałem na obsługę w tym KFC, z którego korzystam w miarę często, tj. średnio raz na miesiąc. Ostatnia wizyta, 30.03.2019 przebiegła bardzo szybko, co ważne jest w tego typu punktach.

Najgorsza Biedronka w moim krótkim życiu!

Jest to najgorsza Biedronka jaka moje piękne oczy widziały. Przede wszystkim - brak miejsca na cokolwiek, przejść się nie da, a dodatkowo wąskie, 1,5 metrowe przejścia z "pomieszczenia do pomieszczenia" zawalone byle czym. Asortyment jest średni. Obsługa jest bardzo sympatyczna, choć do kas są zwykle kilkunastoosobowe kolejki, co powoduje więlkie zdenerwowanie wśród załogi. Wchodzę tam gdy bardzo muszę.

Odstrasza, choć asortyment duży

Żabka swoim wyglądem odstrasza, jest to zdecydowanie jej największy minus. Plusem jest na pewno duży asortyment. Jedna z ekspedientek zapytana o sprzedawane hot dogi powiedziała, że nie poleca bo są stare. Szczerość w cenie, natomiast coś z tym żarciem potem trzeba zrobić - pytanie czy sprzedać.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem