Opinie wystawione przez użytkownika: Kaninchen 007

Przepyszne jedzenie i ciekawe huśtawki

Restauracje odwiedziłam w zeszły weekend. Razem z towarzyszącą mi koleżanką dokonałyśmy rezerwacji dzień wcześniej na godzinę 19 na konkretny stolik, przy którym zamiast krzeseł powieszono huśtawki. Niestety kiedy przybyłyśmy na miejsce o określonej godzinie nasz stolik o który poprosiłyśmy był zajęty, a kiedy poinformowałyśmy kelnera witającego nas o problemie nie był w stanie znaleźć dla nas rozwiązania i powiedział, że niestety nic z tym nie zrobi i możemy usiąść w innym miejscu (wskazując stolik przy samych drzwiach wejściowych). Nie kryjąc już poirytowania powiedziałyśmy, że to skandal tak traktować klientów i kiedy już miałyśmy wychodzić podeszła do nas kobieta, prawdopodobnie kierowniczka restauracji, która od razu przeprosiła za sytuacje i zorganizowała nam stolik, o który prosiłyśmy. Do samego końca obsługiwała nas z uśmiechem na twarzy. Zamówiłyśmy foccacie na przystawkę oraz dwie pizze: Vegetariane i Diavole. Do picia wybrałyśmy Martini Fiero z tonikiem. Jedzenie było przepyszne i zapłaciłyśmy za wszystko mniej niż sto złotych. Miejsce polecam ze względu na wystrój i jedzenie jednak może na wszelki wypadek nie warto robić rezerwacji, by na wejściu nie psuć sobie humoru.

Dobre jedzenie, chaotyczna obsługa

Restauracje miałam okazję odwiedzić w dniu wczorajszym w południe. Planowałam skorzystać z oferty lunchowej jednak obawiałam się, że będę musiała poczekać około dwudziestu minut do godziny dwunastej aby móc złożyć zamówienie. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu okazało się, że lunche wydawane są już od godziny jedenastej. Kiedy weszłam do lokalu zostałam miło powitana przez panią w średnim wieku, która była ubrana dosyć swobodnie, nie posiadała także żadnego informatora z informacją, że jest tutaj pracownikiem. W restauracji w tym czasie przy jednym ze stolików siedziała tylko jedna para, która po kilku minutach od mojego przyjścia otrzymała zamówione daniai po dwudziestu wyszła. Po zajęciu miejsca przy stole szybko otrzymałam kartę zwykła i lunchową, również bardzo szybko złożyłam zamówienie. Niestety oczekiwanie na danie nie wyglądało już tak sprawnie. Po ponad pół godzinie zdecydowałam się odszukać panią obsługującą mnie i zapytać co z moim daniem. Odnalazłam ją stojąca przy barze. Spytawszy się jak długo jeszcze muszę czekać na mój lunch pani sprawdzając w komputerze z zaskoczeniem stwierdziła, że nie rozumie tego systemu i coś musiała pomylić, ponieważ nie przesłała mojego zamówienia do kuchni. Nie dając mi dojść do słowa poszła do kuchni rzucając przez ramię do mnie że będzie gotowe za dwie minuty. O dziwo kiedy wróciłam do stolika jedzenie rzeczywiście otrzymałam po kilku minutach. Było smaczne, jednak nie warte tak długiego czekania (Ser paneer w pomidorowym sosie z ryżem i naan). Przy płaceniu usłyszałam od pani tylko pięć razy przepraszam, jednak nie otrzymałam nic w ramach rekompensaty. Restauracje polecam osobom z dużą ilością czasu i ze stalowymi nerwami.

Znakomite miejsce na lunch

Jest to jedna z niewielu restauracji, którą wybieram w porze lunchu. Jedzenie smakowo zawsze takie same, porcje też nie zmieniają się wielkościowo i jakościowo wraz z upływem czasu. Za 21.99 zł do wyboru jest dowolne danie z kurczakiem, rybą, wege lub z serem paneer. Moim ulubionym daniem, które bardzo często zamawiam jest Palak Paneer (Indyjski ser w sosie szpinakowo-śmietanowym). Warto pamiętać, że do lunchu można otrzymać za darmo butelkę wody. Zdarza się, że trzeba czekać na obsługę ( potrafi czasem na 10 minut zniknąć) i kelnerzy nie zawsze są sympatyczni i uśmiechnięci. Jednak dla smacznego jedzenia warto czasem przymknąć oko na inne niedociągnięcia.

Fantastyczne miejsce na popołudniowe spotkanie.

Miejsce pomimo swojej doskonałej lokalizacji (Nowy Świat) dla wielu mieszkańców Warszawy nieznane, a szkoda, bo ma swój klimat i przede wszystkim przepyszne produkty, które odwiedzający mogą skonsumować na miejscu lub też zakupić do domu. Jest to połączenie pijalni czekolady, kawiarni i sklepu oferującego przeróżne słodkości (np. mój ulubiony krem z ciasteczek korzennych albo przepyszne pistacjowe makaroniki). Istotnym dla wielu faktem jest to, że oferta pijalni na tle innych tego typu miejsc jest na każdą kieszeń. Miłą atmosferę tworzy obsługa, która uśmiechając się pomoże doradzić niezdecydowanemu klientowi. Podsumowując uważam, że jest to idealne miejsce na popołudniowe spotkanie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem