Opinie wystawione przez użytkownika: KarKwie

Porażka

Do podpisania umowy (która została zamówiona on-line) podchodziłam dwa razy. Przy pierwszej wizycie panowie obsługujący w salonie nie podeszli do tematu poważnie i obydwaj podśmiewywali się pod nosem nawet nie próbując tego udawać. Nie umieli wprowadzić danych sprzętu i odesłali mnie z kwitkiem, bo brak kierownika w salonie. Za drugim razem sytuacja bardzo podoba z tą różnicą, że dołączyła do tego jeszcze jedna Pani. Plus dla Pani, bo zachowała powagę i wytłumaczyła w czym leży problem, ale panowie nadal nieprofesjonalni. Umowy nie podpisałam do tej pory, a sprzęt musiałam kupić sobie w sklepie. Wypadałoby nauczyć się panować nad emocjami!

Obsługa na najwyższym poziomie!

Bardzo lubię robić zakupy w tym salonie. Obsługa zawsze wie, kiedy może powiedzieć coś więcej i doradzić. Klient nie odczuwa żadnej natarczywości ze strony sprzedawcy, a wręcz przeciwnie - sprzedawca staje się prawdziwym doradcą w całym procesie wyboru produktu. Pracownicy mają bardzo dużą wiedzę na temat produktu, który sprzedają, co przekłada się na zaciekawienie klienta. Naprawdę szczerze mogę polecić! Nigdy nie było problemu z zakupem!

Profesjonalna obsługa

Salon niewielkich rozmiarów, natomiast obsługa pełen profesjonalizm. Pracownicy posiadają bardzo dużą wiedzę na temat produktu, który sprzedają,. Nie narzucają się klientowi. Proponują kilka opcji do wyboru. Obsługa swoją postawą zachęca klienta do zakupów. Szczerze mogę polecić ten salon!

Zawsze miła obsługa

Szczerze mogę polecić zakupy w tym sklepie jeśli poszukujemy osoby, która ma wiedzę w danej dziedzinie. Tutaj zawsze mogę liczyć na radę odnośnie produktów, które mnie interesują i pomoc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Ceny są wyższe niż w innych marketach budowlanych, ale obsługa to nadrabia.

Ocena z dnia: 12.06.2019
PSB Mrówka Oddział

Potencjalny klient

Poszłam do salonu w poszukiwaniu małego SUVa. Zaproponowano mi Audi Q3, nowość w ich salonie. Pani, która mnie obsługiwała, dopasowywała wszystkie dodatki do samochodu tak, żeby cena nie była wygórowana. Dodatkowo miała na uwadze wszystkie moje potrzeby, jako klienta. Pojechałyśmy na jazdę próbną, podczas której mogłam bliżej poznać się z samochodem. Po mojej wizycie Pani dzwoniła w umówionym terminie w sprawie mojej decyzji odnośnie zakupu auta. Obsługa naprawdę miła, w salonie skaczą nad klientem, czy czegoś nie potrzeba. Mogę szczerze polecić doradców.

Średnio

Jakość jedzenia niestety nie była rewelacyjna. Owszem mięso było ciepłe i bardzo obroniło się danie dla dzieci, natomiast wołowina w kebabie miała niezbyt świeży smak. Dodatkowo sos czosnkowy naprawdę średniej jakości. Co do obsługi: szkoda, że kierownik krzyczy na pracowników przy klientach. Nie robi to dobrego wrażenia o tym miejscu.

Często tu zamawiam

Często zamawiamy pizzę do domu i najczęściej właśnie z Bacówki. Zdarza się, że chcemy sprawdzić pizzę z innych lokali, natomiast zawsze wracamy tutaj - nigdy nas nie zawiedli. Pizza ZAWSZE na czas, zawsze dopieczona i pełna sosu pomidorowego na cieście. Sera też nigdy nie brakuje. Dodatków nie szuka się na pizzy, bo są od razu widoczne. Z sosów dodatkowych zamawiamy zawsze czosnkowy - jest naprawdę dobry! Szczerze jedna z lepszych pizzerii w Kaliszu!

Telefonicznie

Zamawiałam pizzę telefonicznie. Pan obsługujący od razu uprzedził mnie o czasie oczekiwania na pizzę. Ku mojemu zaskoczeniu - nie spóźnił się, a nawet przyjechał przed czasem. Zaznaczyłam, że płatność będzie kartą - nie było z tym najmniejszego problemu. Co do samej pizzy - przyjechała ciepła, była dobrze zrobiona. Ciasto było upieczone i nie pożałowano dodatków, sos był dobrze wyczuwalny na cieście. Można śmiało polecić :)

Ocena z dnia: 02.04.2019
Sahara Inna forma kontaktu

Super obsługa

Salon sam w sobie, jak każdy inny salon - czysty, uporządkowany i przyjemny. Warto jednak zwrócić uwagę na obsługę - naprawdę szczerze mogę polecić! Pani, która mnie obsługiwała wyjaśniła wszystko od początku do końca, pokazała kilka modeli telefonów do wyboru, pokazała jak urządzenia działają. Zaproponowała połączenie usług i wykazała jakie korzyści z tego wynikają. Poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do tej sieci, natomiast jeśli się zdecyduję, to na pewno w tym punkcie!

Zawsze mogę liczyć na obsługę

W Reserved robię zakupy w nietypowy sposób, bo idę do tego sklepu wiedząc, czego potrzebuję. Zawsze proszę o pomoc ekspedientkę i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Pani zawsze doradzi i pomoże, a przede wszystkim znajdzie produkt, który mnie interesuje.

Nigdy mnie nie zawiedli!

Jestem jedną z tych osób, które lubią robić zakupy w Empiku. W tym sklepie zawsze mogę liczyć na pomoc obsługi i przyjazne nastawienie. Tutaj dokładnie wiedzą, co i gdzie mają. Mogę szczerze polecić.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem