Opinie wystawione przez użytkownika: Karolina_2292

Duży sklep

Duży sklep, 2-piętrowy, bardzo duży wybór odzieży. Wybrałam ok.10 sztuk i poszłam do przymierzalni. Wychodząc chciałam odwiesić ubrania w jedno miejsce, jednak takiego nie znalazłam. Na sklepie natknęłam się na pracownicę, która akurat rozwieszała ubrania z dużego wieszaka, najprawdopodobniej właśnie z przymierzalni. Podeszłam do niej i zapytałam, czy mogę odwiesić tam ubrania z których rezygnuję, ponieważ mam ich sporo, każde wisiało w innym miejscu a chcę jeszcze kilka przymierzyć. Pani z dość arogancką miną poinformowała mnie, że prosi o odwieszenie na miejsce. był to dość duży problem, ubrania spadały mi co chwilę z wieszaków na podłogę i ciężko mi było sobie z nimi poradzić. Na piętrze był jeszcze obecny jeden pracownik, niestety żadna z tych 2 osób nie zaoferowała mi swojej pomocy. Z obsługi nie jestem więc zadowolona, sytuację ratowała jedynie miła Pani przy kasie. W sklepie zdecydowanie brakuje chociażby koszyków, bardzo by to ułatwiło zakupy. Wygląd i porządek w sklepie nie budził moich zastrzeżeń, ceny również bardzo przystępne, niestety podejście do klienta mniej..

Podczas zakupów z chłopakiem zgłodnieliśmy i postanowiliśmy

Podczas zakupów z chłopakiem zgłodnieliśmy i postanowiliśmy zjeść coś z Burger King. Kiedy zbliżaliśmy się do kasy, pracownica od razu nas zaprosiła. Zdecydowaliśmy się na konkretne kanapki, Pani poinformowała nas o kuponach rabatowych, z jakich możemy skorzystać za pomocą aplikacji mobilnej i kupić te właśnie kanapki taniej, za co ogromny plus, ponieważ nie mieliśmy pojęcia o takiej promocji. Został nam tez zaproponowany napój, co również było trafione, bo pewnie byśmy się po niego wracali ;) Jedynym minusem były rozmowy pracowników przy kasach, przerzucanie się obowiązkami sprzątania i winą za brak wykonania tych zadań. Myślę, że klient nie powinien być świadkiem takich sporów. Okolice restauracji były czyste, ogólnie, mimo jednego minusu wrażenia jak najbardziej pozytywne :)

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem