Opinie wystawione przez użytkownika: Karolina_60000

Chciałabym ocenić obsługę na stacji

Chciałabym ocenić obsługę na stacji Orlen w Kluczborku. Jakiś czas temu musiałam zatankować auto, zarówno gaz jak i benzynę. Byłam sama z rocznym synem. Pan który obsługiwał stanowisko tankowania gazu od razu zaproponował pomoc, nawet przy tankowaniu benzyny. Po wszystkim nawet zgodził się na przypilnowanie śpiącego dziecka w aucie gdy poszłam płacić. Pracownik z Orlena oprócz tego, że był uczynny to był ubrany schludnie w tradycyjny orlenowski uniform. Byłam bardzo zadowolona z obsługi.

Chciałabym opisać moją piątkową wizytę

Chciałabym opisać moją piątkową wizytę w aptece Dr Max znajdującą się w kluczborskiej galerii i ocenić obsługującą mnie Panią aptekarkę. Byłam miło zaskoczona iż pomimo dużego ruchu kobieta obsługiwała mnie z uśmiechem na ustach. Potrzebowałam pomocy w sprawie odparzeń pod pieluszką mojego syna. Pani najpierw wysłuchała cierpliwie jak one dokładnie wyglądają, zadając przy tym dodatkowe pytania a następnie zapytała co próbowałam już z tym problemem robić. Już po paru minutach wyszłam z apteki z nową maścią. Zakupy oceniam na bardzo udane, odbyte w przyjemnej atmosferze a co najważniejsze Pani aptekarka zaimponowała mi wiedzą i empatycznym podejściem do pacjenta.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem