Opinie wystawione przez użytkownika: KateQ

Polecam

Sklep utrzymany w czystości. Dobrze wyposażony w produkty. Obsługa kompetentna, w razie potrzeby służy pomocą. Szef angażuje się w pracę sklepu i nadzoruje pracę pracowników. Gdy pojawia się kolejka zostaje wezwany kolejny pracownik na dział mięsny lub na kasę.

Obsługa na 5 z +

Mały punkt sprzedaży w centrum handlowym Vivo Krosno. Sklep utrzymany w porządku i czystości. Pracownicy obsługują w przyłbicach. Ekspedientka pozwoliła mi rozejrzeć się po sklepie i podeszła oferując swoją pomoc. Po wysłuchaniu tego co mam do powiedzenia ( czego szukam) zaoferowała mi kilka produktów pasujących do opisu. Zebrała szczegółowy wywiad odnośnie szukanego łańcuszka, zadając pytania (np: kształt zawieszki, dla kogo jest ten łańcuszek, materiał z którego ma być wykonany itd.). Pokazując przedmiot delikatnie położyła go na specjalnej poduszce do tego przeznaczonej. Pozwoliła przymierzyć. Po dokonaniu zakupu schludnie zapakowała produkt, poinformowała o możliwości reklamacji/gwarancji itd. Obsługa była kompetentna i szybko reagowała na pojawiających się klientów.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem