Opinie wystawione przez użytkownika: Kient_mmf5

Rewelacyjna obsługa

Pracownice sklepu są uśmiechnięte i chętne do pomocy. Potrafią doradzić w zakupie. Asortyment jest równo ułożony, można z łatwością znaleźć to czego się szuka. Częste akcje promocyjne zachęcają do zakupu, a jakość oferowanych produktów jest na wysokim poziomie. W sklepie panuje porządek, dzięki pracownikom dbającym na bieżąco o odpowiednią ekspozycję.

Doskonała organizacja

Wszystko w tym obiekcie jest dobrze zorganizowane. Począwszy od zachowania i rozmieszczenia pracowników po czystość, a kończąc na oznakowaniu różnych lokalizacji.

Szybka i miła obsługa

Po dzisiejszej wizycie jestem zadowolona. Pracownicy sprawnie wykonywali swoje obowiązki i mimo natłoku pracy byli mili. Otoczenie było zadbane i czyste. Widać było, że obsługa dba o miejsca przeznaczone do konsumowania.

Średni poziom obsługi

Obsługa lokalu nie wyróżniała się szczególnie niczym dobrym. Byłam na weselu, które było tu organizowane i sądzę, że było przeciętnie. Kelnerki były miłe, jednak czuć było, że to wymuszona postawa. Od pary orgaznizującej wesele, wiem że kontakty z osobą decyzyjną były dosyć oporne, dodatkowo nie wszystko było zgodne z ustaleniami. Jeżeli chodzi o jakość i smak jedzenia to nie mam zastrzeżeń. Wystrój ładny, jednak największym atutem jest ogród.

Sprawna obsługa.

Pracownicy szybko i sprawnie kontaktują się z klientami. Wszystkie informacje są przekazywane zwięźle i zrozumiale. Dotychczas nie miałam sytuacji, gdzie musiałabym czekać kilka dni na odpowiedź. Mało gdzie jest taka obsługa.

Ocena z dnia: 27.06.2021
nivea.pl Kontakt online

Super

Sklep z produktami wysokiej jakości. Sprzedawca posiada odpowiednie kompetencje odnośnie żywienia i pielęgnacji zwierząt. Potrafi doradzić, jednocześnie nie naciąga. Sala sprzedaży zawsze jest utrzymana w czystości, wszystkie torby z karmą są zamknięte, dzięki temu wchodząc do sklepu nie czuć nieprzyjemnego zapachu jaki zazwyczaj towarzyszy takim miejscom.

Bardzo przyjazna obsługa

Pracownice salonu profesjonalnie wykonują swoją pracę. Zawsze mają uśmiech na twarzy i dobre podejście do klientów. Trafnie dobierają zabiegi upiększające, dzięki czemu efekty są zjawiskowe. Pracują na produktach wysokiej jakości, przetestowanych i pewnych. W salonie zawsze jest czysto, a sprzęty są każdorazowo dezynfekowane. Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości usług to jest rewelacja.

Rewelacyjna obsługa!

Panie, które pracują w tym salonie są super zorientowane w temacie. Potrafią szczerze doradzić, nie krępują się powiedzieć, że coś nie jest odpowiednie dla kobiety. Dzięki takiemu szczeremu podejściu wybrałam tam swoją suknie. Dodatkowo jest możliwość uszycia takiej sukni jaką się chce. Panuje tu swobodna atmosfera i szczera życzliwość. Dla mnie najlepszy salon.

Pracownice w porządku

Jeżeli chodzi o obsługę w salonie, to nie mam zastrzeżeń. Panie były bardzo miłe i potrafiły doradzić w wyborze, jednak asortyment był dosyć okrojony i nie trafiał we wszystkie gusta. Dodatkowo nie wszystkie przeróbki są wykonywane. Salon urządzony elegancko, dzięki czemu przyszła panna młoda czuje się ważna.

Super miejsce

Obsługa sprawna, bardzo kulturalna. Byłam gościem na weselu, które było organizowane w tym miejscu i jestem zadowolona. Pięknie urządzona sala, łazienki były często sprawdzane i na bieżąco były uzupełniane braki. Kelnerzy profesjonalnie obsługiwali gości i praktycznie niewidoczni, chyba że byli potrzebni, wtedy w kilka sekund podchodził ktoś z obsługi i rozwiązywał problem.

Organizacja obsługi na średnim poziomie

Nasza wizyta w tym miejscu odbyła się w momencie, gdy na sali obok była organizowana impreza okolicznościowa. W związku z tym dosyć długo czekaliśmy na obsługę. Dodatkowo bardzo mały wybór dań zniechęcił nas do większego zamówienia. Wystrój w bardzo góralskim stylu, wizualnie bez zastrzeżeń, jednak unoszący się zapach stęchlizny odbierał apetyt.

Obsługa dobra

Jeżeli chodzi o personel to nie mam zastrzeżeń. Kelnerka była miło nastawiona do nas. Plus za kącik dla dzieci, jednak ogólne wrażenie było średnie. Karta dosyć uboga, niekoniecznie trafi w każdy gust.

Świetne miejsce

Tak jak w tytule. Dodatkowo mogę powiedzieć, że personel jest dobrze przygotowany do swojej pracy i pomocny w każdym temacie. Sprawna obsługa to wielki atut w takim miejscu. Wiele atrakcji, o które na bieżąco dbają pracownicy, aby wizyta przebiegała w czystości i bezpiecznie.

Najlepsze miejsce

Karczma jest urządzona w stylu góralskim, z zachowaniem elegancji. W środku jest jasno, dzięki dużym oknom. Widoki są wspaniałe. Jeżeli chodzi o personel, jest on na bardzo wysokim poziomie. Kelnerki są rzetelne i przyjazne. Jedzenie bardzo mi posmakowało, a atmosfera była niemalże rodzinna. Z pewnością odwiedzę to miejsce następnym razem.

Wspaniała obsługa!

Pobyt w tym hotelu był dla mnie wyjątkowy. Obsługa na najwyższym poziomie, kontakt z właścicielką był wyczerpujący. Odpowiedzi na wszelkie pytania zawsze były szybko udzielane. Jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe, to jestem bardzo zadowolona. Czyste, jasne pokoje są przytulne i gustownie urządzone . Można wyczuć domową atmosferę. Jestem pewna, że ponownie odwiedzę to miejsce.

Wszystko w najlepszym porządku

Obsługa stacji benzynowej była kulturalna i kompetentna. Towar na półkach był ułożony właściwie, bez luk. Czystość toalet była utrzymana na bardzo wysokim poziomie.

Świetna obsługa

Pracownicy pizzerii obsługują klientów bardzo sprawnie i kulturalnie. Na zamówienie nie musieliśmy długo czekać, jedzenie było smaczne i świeże. Na sali panował porządek, a personel na bieżąco czyścił sprzęty. Ceny dosyć niskie, przy zachowaniu wysokich standardów.

Super obsługa

Sprzedawczynie posiadające wysoką kulturę osobistą, są bardzo miłe i pomocne. W momencie gdy klient się zastanawia, to z cierpliwością czekają. Jakość produktów na najwyższym poziomie.

Super obsługa

Personel sprawnie mnie obsłużył, pomimo dużego ruchu w restauracji. Pracownicy kulturalni, z opanowaniem wykonywali swoje obowiązki. Jeżeli chodzi o zachowanie czystości, to była ona na najwyższym poziomie. Pracownica przyjmująca zamówienie i gotówkę, założyła jednorazowe rękawiczki, które po obsłużeniu wyrzuciła.

Rewelacyjna obsługa

Obsługa mojego zamówienia przebiegła sposób sprawny i bezproblemowy. Kontakt ze strony sklepu był klarowny i rzeczowy. Jeżeli chodzi o jakość towarów, jest ona na bardzo wysokim poziomie, oczywiście zachowując rozsądną cenę.

Ocena z dnia: 02.04.2021

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem