Opinie wystawione przez użytkownika: Kient_mmf5

W sklepie pracują ...

W sklepie pracują osoby bardzo dokładne i sprawnie wykonujące swoje obowiązki. Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, zawsze miła i skłonna do pomocy. Zatowarowanie jest zawsze pełne, z łatwością można odnaleźć poszukiwane produkty. Jeżeli chodzi o świeżość i jakość są na wysokim poziomie, a ceny dosyć niskie. Nie mam zastrzeżeń co do czystości w sklepie, jest ona na bieżąco sprawdzana.

W tym gabinecie ...

W tym gabinecie miałam wykonywany makijaż permanentny. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, jak i obsługi. Linergistka bardzo szczegółowo wytłumaczyła na czym polega zabieg, przedstawiła mi wszelkie informacje odnośnie przebiegu jak i pielęgnacji. Jako laik, zrozumiałam wszystko, tym samym zyskałam spokój. Zabieg był wykonany sprawnie, bez problemów. W gabinecie panowały sterylne warunki, wszystkie środki ostrożności i higieny zostały zachowane.

Większość pracowników jest ...

Większość pracowników jest miła i uprzejma, dodatkowo sprawnie wykonują obowiązki. Jednak zdarzają się osoby z obsługi, przy których klient nie czuje się mile widziany. Na szczęście są to odosobnione przypadki. Na sali sprzedaży jest mnóstwo towaru, co czasami jest plusem, ponieważ można zawsze znaleźć coś dla siebie, a niekiedy przepełnienie prowadzi do zdezorientowania klienta, który jest przytłoczony tą ilością. Jeżeli chodzi o jakość owoców i warzyw, to nie mam większych zastrzeżeń, czasami można znaleźć coś nie pierwszej świeżości, ale rzadko. Przy ladzie z wędlinami i mięsem jest duży wybór, często bardzo dobre produkty są w bardzo promocyjnych cenach.

W tej restauracji ...

W tej restauracji można smacznie i niedrogo zjeść. Obsługa jest miła i sprawna. Szybko realizowane zamówienia są zaletą, a pracownicy przy każdym kontakcie są bardzo serdeczni.

Świetna obsługa! Pracownica ...

Świetna obsługa! Pracownica bardzo kompetentna, potrafiąca doradzić klientce doskonałe produkty. Podczas wizyty czułam się wyjątkowo, miałam wrażenie, że cała uwaga ekspedientki jest skupiona na mnie. Jeżeli chodzi o wrażenia wizualne, to bardzo podobało mi się wyeksponowanie towarów. W łatwy sposób można znaleźć odpowiedni produkt. W sklepie było bardzo czysto, a w przymierzalniach zaskoczyły mnie dodatkowe chusteczki nawilżane i suche, jak i antyperspirant, który klientki mogą użyć w razie konieczności. Jeżeli chodzi o ceny, to są wysokie, ale produkty dostępne w tym sklepie są warte nawet więcej i posłużą na wiele lat.

Rewelacyjna restauracja! Produkty ...

Rewelacyjna restauracja! Produkty bardzo świeże, ciągle uzupełniane przez pracowników. Jedzenie jest bardzo smaczne, a ceny niskie. Obsługa na bieżąco dba o czystość, jest miła i sympatycznie nastawiona do klientów. Bardzo polecam i jestem pewna, że ponownie odwiedzę to miejsce.

Na stacji pracują ...

Na stacji pracują osoby uczynne i kompetentne. Pracownicy sprawnie wykonują swoje obowiązki. Sala sprzedaży była utrzymana w czystości, a dystrybutory były bardzo dobrze opisane.

Atutem tego sklepu ...

Atutem tego sklepu jest sprawna obsługa. Pracownice ciągle poprawiały wystawiony towar, do tego z uśmiechem pomagając klientom. Bardzo duży wybór i mnogość promocji zachęca do zakupu.

Kompetentna i sprawna ...

Kompetentna i sprawna obsługa. Pracownicy byli bardzo mili. Jeżeli chodzi o asortyment, to był dosyć bogaty. Bardzo niska cena w porównaniu do jakości produktów. Na sali sprzedaży panował porządek.

Wizyta w salonie ...

Wizyta w salonie przebiegła bezproblemowo. Kultura obsługi na bardzo wysokim poziomie. Pracownice są miłe i sprawnie wykonują swoją pracę. Jedynym minusem był dosyć duży chaos jeżeli chodzi o ułożenie towaru, jednak było to spowodowane wyprzedażą i dużą liczbą klientów. Ceny były niskie, a jakość oferowanych produktów dobra.

Rewelacyjna obsługa

Pracownice sklepu są uśmiechnięte i chętne do pomocy. Potrafią doradzić w zakupie. Asortyment jest równo ułożony, można z łatwością znaleźć to czego się szuka. Częste akcje promocyjne zachęcają do zakupu, a jakość oferowanych produktów jest na wysokim poziomie. W sklepie panuje porządek, dzięki pracownikom dbającym na bieżąco o odpowiednią ekspozycję.

Doskonała organizacja

Wszystko w tym obiekcie jest dobrze zorganizowane. Począwszy od zachowania i rozmieszczenia pracowników po czystość, a kończąc na oznakowaniu różnych lokalizacji.

Szybka i miła obsługa

Po dzisiejszej wizycie jestem zadowolona. Pracownicy sprawnie wykonywali swoje obowiązki i mimo natłoku pracy byli mili. Otoczenie było zadbane i czyste. Widać było, że obsługa dba o miejsca przeznaczone do konsumowania.

Średni poziom obsługi

Obsługa lokalu nie wyróżniała się szczególnie niczym dobrym. Byłam na weselu, które było tu organizowane i sądzę, że było przeciętnie. Kelnerki były miłe, jednak czuć było, że to wymuszona postawa. Od pary orgaznizującej wesele, wiem że kontakty z osobą decyzyjną były dosyć oporne, dodatkowo nie wszystko było zgodne z ustaleniami. Jeżeli chodzi o jakość i smak jedzenia to nie mam zastrzeżeń. Wystrój ładny, jednak największym atutem jest ogród.

Sprawna obsługa.

Pracownicy szybko i sprawnie kontaktują się z klientami. Wszystkie informacje są przekazywane zwięźle i zrozumiale. Dotychczas nie miałam sytuacji, gdzie musiałabym czekać kilka dni na odpowiedź. Mało gdzie jest taka obsługa.

Ocena z dnia: 27.06.2021
nivea.pl Kontakt online

Super

Sklep z produktami wysokiej jakości. Sprzedawca posiada odpowiednie kompetencje odnośnie żywienia i pielęgnacji zwierząt. Potrafi doradzić, jednocześnie nie naciąga. Sala sprzedaży zawsze jest utrzymana w czystości, wszystkie torby z karmą są zamknięte, dzięki temu wchodząc do sklepu nie czuć nieprzyjemnego zapachu jaki zazwyczaj towarzyszy takim miejscom.

Bardzo przyjazna obsługa

Pracownice salonu profesjonalnie wykonują swoją pracę. Zawsze mają uśmiech na twarzy i dobre podejście do klientów. Trafnie dobierają zabiegi upiększające, dzięki czemu efekty są zjawiskowe. Pracują na produktach wysokiej jakości, przetestowanych i pewnych. W salonie zawsze jest czysto, a sprzęty są każdorazowo dezynfekowane. Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości usług to jest rewelacja.

Rewelacyjna obsługa!

Panie, które pracują w tym salonie są super zorientowane w temacie. Potrafią szczerze doradzić, nie krępują się powiedzieć, że coś nie jest odpowiednie dla kobiety. Dzięki takiemu szczeremu podejściu wybrałam tam swoją suknie. Dodatkowo jest możliwość uszycia takiej sukni jaką się chce. Panuje tu swobodna atmosfera i szczera życzliwość. Dla mnie najlepszy salon.

Pracownice w porządku

Jeżeli chodzi o obsługę w salonie, to nie mam zastrzeżeń. Panie były bardzo miłe i potrafiły doradzić w wyborze, jednak asortyment był dosyć okrojony i nie trafiał we wszystkie gusta. Dodatkowo nie wszystkie przeróbki są wykonywane. Salon urządzony elegancko, dzięki czemu przyszła panna młoda czuje się ważna.

Super miejsce

Obsługa sprawna, bardzo kulturalna. Byłam gościem na weselu, które było organizowane w tym miejscu i jestem zadowolona. Pięknie urządzona sala, łazienki były często sprawdzane i na bieżąco były uzupełniane braki. Kelnerzy profesjonalnie obsługiwali gości i praktycznie niewidoczni, chyba że byli potrzebni, wtedy w kilka sekund podchodził ktoś z obsługi i rozwiązywał problem.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem