Opinie wystawione przez użytkownika: Kiki_2

Sklep mieści się w Fashion Hause w Gdańsku

Sklep mieści się w Fashion Hause w Gdańsku. Bardzo dużo towaru mają wystawionego na sklepie, pełno kartonów z butami , przez które czasami się nie można przedostać , ale ten towar jest jakiś staromodny i to w bardzo wysokich cenach, jedyne co tam kupuję to są skarpetki , bo to jedyny towar w atrakcyjnych cenach i jak na skarpetki nie musi być modny !

Ocena z dnia: 15.11.2012
Puma Inna forma kontaktu

Sklep mieści się w Fasjion House w Gdańsku

Sklep mieści się w Fasjion House w Gdańsku. Bardzo fajny sklep w którym możemy się zaopatrzyć w ciekawą i modną odzież i to w różnych rozmiarach , a panie sprzedawczyni mają bardzo dużo cierpliwości przy obsłudze i z miłą chęcią podają kolejny towar do przymiarki. Ceny są trochę wysokie, szczególnie na jeansy.

Ocena z dnia: 15.11.2012
Patrol Inna forma kontaktu

Sklep mieści się w Fashion House w Gdańsku

Sklep mieści się w Fashion House w Gdańsku. Weszłam do niego z myślą iż kupię tam fajne koszulki dla syna i to po niskich cenach, ale kolejne rozczarowanie związane z zakupami w Fashion Hause i w sklepie Levis, ceny są tam wysokie , a wybór jest słaby , a obsługa patrzy na klienta z przerażeniem i nie chęcią!

Ocena z dnia: 15.11.2012
Levi's Inna forma kontaktu

Sklep mieści się w Fashion House w Gdańsku! Można tam

Sklep mieści się w Fashion House w Gdańsku! Można tam zakupić bardzo fajne i ciekawe obuwie w młodzieżowej stylizacji. Wybór jest duży, buciki modne, w sprzedaży mają także torebki. Sklep zadbany , przejrzysty, towar ładnie poukładany, ceny atrakcyjne. Obsługa bardzo miła, życzliwa i pomocna. Mało miejsc siedzących!

Ocena z dnia: 15.11.2012
HD Inna forma kontaktu

Sklep mieści się w Fshion House w Gdańsku

Sklep mieści się w Fshion House w Gdańsku. Uwielbiam buty tej firmy ,ponieważ są bardzo dobrej jakości i wspaniale się je nosi, są wygodne i modne. Pojechałam do tego sklepu z myślą że zakupię tam buty po tańszej cenie , ale niestety się rozczarowałam , wybór bardzo słaby i do tego ceny takie jak wszędzie!

Ocena z dnia: 15.11.2012
ECCO Oddział

Jak zwykle strona nie działa poprawnie

Jak zwykle strona nie działa poprawnie, przy wpisywaniu sklepu nie można odhaczyć " w centrum handlowym" już to kiedyś zgłaszałam mailowo , ale nadal usterka występuje. Potem muszę zaznaczać " inne" i opisywać sklep , a gdy mi się strona cofa to opinie wyskakują podwójnie i za to otrzymuje bardzo szybko maila z wasza uwagą , a może było by łatwiej usunąć wady !

Ocena z dnia: 15.11.2012
jakoscobslugi.pl Oddział

Sklep mieści się w Fashion House w Gdańsku! Sklep jest dość

Sklep mieści się w Fashion House w Gdańsku! Sklep jest dość duży ,ładny, zadbany, towar jest ładnie wyeksponowany ! Ceny są dość atrakcyjne, szczególnie gdy sklep prowadzi promocję to można w niskich cenach zakupić modne koszulki, koszule i nie tylko. Wybór jest duży. Obsługa miła, sympatyczna i pomocna.

Ocena z dnia: 15.11.2012
Diverse Oddział

Sklep mieści się w Fashion House w Gdańsku! Jest to bardzo

Sklep mieści się w Fashion House w Gdańsku! Jest to bardzo duży obiekt na którym znajdziemy mnóstwo spodni , koszulek , bluz ,swetrów itp. Wybór jest duży, rozmiary są tez dostępne w szerokim zakresie. Tylko żeby jeszcze ten cały towar był ładnie poukładany i posegregowany na stołach ( bo jak na razie to jest to straszny bałagan i wygląda na ciuchland) to zakupy były by przyjemniejsze! Ceny średnie.

Ocena z dnia: 15.11.2012
Big Star Oddział

Sklep mieści się w Fashion House w Gdańsku

Sklep mieści się w Fashion House w Gdańsku. Jest to dość duży sklep z sportową odzieżą i dodatkami, ale wybór jest straszny, ciuchy są brzydkie, obuwie też nie za ciekawe i do tego obsługa bardzo nie przyjemna , mało zainteresowana sprzedażą , a wręcz zajęci są rozmowami między sobą! Ceny jak na tai asortyment stanowczo za wysokie !

Ocena z dnia: 15.11.2012
Adidas Oddział

Sklep ten mieści się w centrum handlowym Fashion Hause w

Sklep ten mieści się w centrum handlowym Fashion Hause w Gdańsku. Można w nim zakupić fajną i ciekawą odzież sportową , ale akurat w tym dniu wybór był fatalny, mały! Ceny do tego są porównywalne z innymi sklepami internetowymi , a nawet z butikami w centrach handlowych, a podobno Fashion Hause słynie z zakupów o niskich cenach!

Ocena z dnia: 15.11.2012
4F Oddział

Jest to sklep w którym możemy dorobić klucze

Jest to sklep w którym możemy dorobić klucze, kupić klucze czy też inne dodatki takie jak paski, parasolki , gadżety, jest tam także grawerowanie i usługi szewskie. Bardzo duży wybór rożnych praktycznych produktów i bardzo miła obsługa , dorabianie kluczy jest wykonane szybko , sprawnie i rzetelnie. Ceny atrakcyjne.

Jest to bardzo duży sklep mieszczący się w tunelu w Gdańsku

Jest to bardzo duży sklep mieszczący się w tunelu w Gdańsku Głównym na skraju centrum Forum. Wybór bardzo duży książek , płyt, gadżetów . Można sobie usiąść i poczytać książkę jak jest wolne miejsce , bo z tym to akurat tu jest często problem. Obsługa dość miła, ale na sklepie trzeba jej szukać po całym obiekcie , aby coś się poradzić. Ceny wysokie.

Jest to mały sklepik osiedlowy mięsno

Jest to mały sklepik osiedlowy mięsno - spożywczy, ale ostatnio jakość sprzedawanego towaru ,a w szczególności mięsa jest okropne! Do tego bardzo słaby wybór wędlin, kiełbas . Ceny są bardzo wysokie, obsługa jest nie zainteresowana sprzedażą ,a pogaduszkami między sobą! Na sklepie jest też dość ciemno i przez to nie przyjemnie.

Dziś znów dzwonię do UPC

Dziś znów dzwonię do UPC , aby wyjaśnić zaległości i po długim oczekiwaniu w końcu kiedy to zostałam połączona z konsultantem, rozmowa została w trakcie kiedy to mówiłam przerwana i włączyła się automatyczna sekretarka i znów musiałam czekać na połączenie! I tak można oddać "darmowe" minuty które się otrzymuje - bo jedna próba połączenia się i próby porozmawiania to strata 30minut. Odpowiedzi na moje pytanie i tak nie otrzymałam!

Ocena z dnia: 15.11.2012
UPC Oddział

Dzwoniłam do biura obsługi klienta wyjaśnić smsa jakiego od

Dzwoniłam do biura obsługi klienta wyjaśnić smsa jakiego od nich otrzymałam , że niby mam zadłużenie na 49 zł i nie wiem jakim cudem ? Ale osoba z którą rozmawiałam w ogóle nie przyjmowała do wiadomości moich słów, ja swoje ,a ona swoje - jak z automatu. Okazało się że firma jest bardzo nie uczciwa i sobie naliczyli dodatkowe pieniądze za instalacje i to podwójnie! I teraz grożą mi odłączeniem usług, a opłaty , które miałam mieć regularnie opłacam. Czas chyba zmienić firmę , bo w tej nie polecam żadnych ustaleń z przedstawicielami!

Ocena z dnia: 15.11.2012
UPC Oddział

od kilku dni próbuję do tej firmy wysłać maila z reklamacją

od kilku dni próbuję do tej firmy wysłać maila z reklamacją towaru jaki sprzedają ( jest to musli Fittella) , ale niestety za każdym razem przychodzi mi mail zwrotny że mają zapchaną skrzynkę pocztową. Niestety na stronie tej firmy nie ma innego kontaktu z nimi ! Nie rozumiem podejścia zarządu tej firmy wobec klientów , których tak lekceważą . Sprzedają śmieci zamiast musli , a potem nie ma możliwości kontaktu z nimi, bo nie wierze że jest to przypadkowe zapchanie skrzynki trwające już trzeci dzień !

Ocena z dnia: 13.11.2012
foodcare.pl Kontakt online

Sklep ten w ostatnim czasie bardzo się rozbudował i fajnie

Sklep ten w ostatnim czasie bardzo się rozbudował i fajnie bo jest teraz więcej przestrzeni i jeszcze więcej wyboru w towarze. Towar jest ładnie wyeksponowany , do tego są często fajne i ciekawe promocje w czasie których można kupić towar po atrakcyjnych cenach. Sklep czysty i zadbany, obsługa pomocna i miła.

Szukałam jakieś fajnej

Szukałam jakieś fajnej ,modnej bluzeczki, a w tym sklepie czasami takie bywają i faktycznie wybór jest duży i bardzo ciekawy , ale szkoda że wybór w rozmiarach jest tak słaby , są tam ciuchy przeważnie w rozmiarach małych ! Sklep wygląda ładnie , czysto jest zadbany, ceny są na każdym towarze widoczne i dość atrakcyjne. Obsługa zajęta sobą, mało pomocna.

Bardzo fajny sklepik w którym czasami jak są promocje

Bardzo fajny sklepik w którym czasami jak są promocje możemy zakupić ciekawe i ładne ciuch damskie i męskie , podkoszulki, koszule czy też spodenki......wybór jest dość duży, sklep zadbany, chociaż w przymierzalniach mogło by być czyściej ! Obsługa miła i życzliwa, ale nie za bardzo wiedzą co sprzedają!

Sklep bardzo duży

Sklep bardzo duży, ale i tez bardzo brudny, pełno popozostawianych pustych palet, które przeszkadzają w przejściu, do tego porozlewane jakieś płyny, na dziale mięsnym strasznie śmierdzi, na dziale wędliny , są duże kolejki i nie miła obsługa to samo na dziale sery! Przy kasach kolejki , taśmy brudne. Ceny są niskie .

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem