Opinie wystawione przez użytkownika: Kinga_319

Miły wypoczynek na Czarnej Górze

Apartamenty/mieszkania są komfortowo urządzone, z łazienką, kuchnią, balkonem i miejscem parkingowym. Jest to strefa czystego powietrza, która została naukowo potwierdzona. Przy apartamentach można skorzystać ze spa, basenu czy restauracji. Ceny są umiarkowane, jednak można znaleźć ciekawy i atrakcyjny pakiet dla siebie.

REWELACJA !!!

Najlepszy bank z jakim się spotkałam. Obsługa jest absolutnie profesjonalna. Nie ma żadnego naciskania na klientów. W razie jakichkolwiek wątpliwości wszystko jest dokładnie tłumaczone. Dostępność pracowników i banku jest bardzo dobra, ponieważ bank jest czynny również w soboty.

SUPER OBSŁUGA !!!

Zawsze pracownice są pomocne i potrafią właściwie dobrać kosmetyki i doradzić. Cenowo również drogeria nie jest droga. Jednak minus stanowi położenie jako wyspy w centrach handlowych.

SUPER OFERTA!!!

Sklep bardzo otwarty na klienta. Nie ma nic nachalności i naciskania na klienta. Można otrzymać pomoc i dobrą radę. Cenowo sklep jest nawet atrakcyjny. Jednak bezwzględnie jego oferta jest bardzo ciekawa i różnorodna.

Wyjątkowe miejsce :)

To zdecydowanie najbardziej profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Gorzowie Wielkopolskim. Panie są wyposażone w wiedzę, którą potrafią przekazać i wykorzystać przy różnego rodzaju zabiegach. Sam gabinet jest bardzo estetyczny i można zaznać tam spokoju i odprężenia.

Gabinet na 5+

Jest to wyjątkowo luksusowy gabinet kosmetologiczny. Personel ma bogatą wiedzę z zakresu pielęgnacji i zabiegów. Można spędzić tam przyjemne chwile i dowiedzieć się zasad właściwej pielęgnacji. Ceny zabiegów są dość wysokie, jednak mamy pewność, że zajmuje się nami fachowiec.

Hotel na 5+

Hotel jest bajeczny. Obsługa rewelacyjna, a jedzenie wyśmienite. Byłam z mężem w hotelu na weekend. Zostaliśmy mile powitani i ugoszczeni. Pokój czysty i przestronny z widokiem na morze. Posiłki bardzo smaczne i różnorodne. Jeżeli ktoś miał ochotę na coś specjalnego to nie było żadnego problemu z zamówieniem. Dla klientów hotelu jest parking strzeżony na terenie obiektu.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 03.12.2018
Costa Coffee Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 03.12.2018
RTV EURO AGD Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 02.12.2018
PZU Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 01.12.2018
bonito.pl Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 30.11.2018
morele.net Inna forma kontaktu

Fatalnie.

Fatalnie.

Ocena z dnia: 29.11.2018
Media Expert Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 28.11.2018
Allegro.pl Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 27.11.2018
a2mobile Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 23.11.2018
Millennium Bank Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 21.11.2018
DHL Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 20.11.2018
nc+ Inna forma kontaktu

Fatalnie.

Fatalnie.

Ocena z dnia: 19.11.2018
Media Markt Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 18.11.2018
Pijalnia Czekolady E. Wedel Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem