Opinie wystawione przez użytkownika: Kiwii

Tak trzymać!

Ogromny wybór kosmetyków, większość dostępna stacjonarnie tylko tam. Spora część to kosmetyki naturalne. Na plus program lojalnościowy - przy zakupach za 40 zł dostaje się pieczątkę. 4 pieczątki to zniżka 20% na cały asortyment (jednorazowa). Czasami są promocje -20% na wszystko np. z okazji Dnia Dziecka itp. Personel chętnie pomaga radą lub pomaga dobrać kolor fluidu czy szminki. Jedyny minus to ciasnota i kolejki podczas akcji promocyjnych. Poza tym - od kilku lat moja ulubiona drogeria.

Sprawnie i miło

Od kilku lat kupuję ubezpieczenia w CUK-u na Kalwaryjskiej. Obsługa zawsze fachowo wskaże najkorzystniejsze ubezpieczenie (oferta jest naprawdę spora i łatwo się pogubić, zwłaszcza jak się jest takim laikiem jak ja) - zarówno pod względem ceny, jak i zakresu. Pomoc uzyskałam również wówczas gdy miałam pytania odnośnie zgłaszania szkody i "otrzymania" samochodu zastępczego.

Super, dopóki nie składa się rklamacji

Od kilku lat robię zakupy na eObuwie, ale bardzo zraziłam się, bo moja pierwsza reklamacja została odrzucona jako bezzasadna. Obuwie rzekomo było źle dobrane, co jest niezgodne z prawdą. Co ciekawe sklep reklamację z tytułu rękojmi skierował do producenta obuwia. Wygody zakupów i atrakcyjna cena nie przewyższą dyskomfortu z późniejszego użerania się z reklamacją.

Ocena z dnia: 29.05.2019
eobuwie.pl Kontakt online

Pycha!

Zdecydowanie moja ulubiona pizzeria z dostawą. Pizza przyjeżdża w około 20 minut (prawie zawsze punktualnie) - czas można monitorować online, żeby wiedzieć o której godzinie pizza do nad dotrze. Pizza jest pyszna i z dobrej jakości składników. Jedyny minus to cena, ale prawie zawsze jest jakaś promocja.

Nie mam książki i pieniędzy

Kilkakrotnie robiłam zakupy w tej księgarni, bo ceny były korzystne i była możliwość odbioru osobistego. Ostatnim razem (ponad rok temu) odstąpiłam od umowy, ale zamiast pieniędzy otrzymałam informację, że sklep kończy działalność i będzie sukcesywnie zwracał należności. Do dziś nie mam swoich 40 zł.

Ocena z dnia: 29.05.2019
literacka.pl Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem