Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_0Xt8

Czysto. Świerże bułeczki, ...

Czysto. Świerże bułeczki, na półkach porzadeczek, kasjerki mile. Jedyny minus częste kolejki

W sklepie czyściutko, ...

W sklepie czyściutko, kasjerzy bardzo mili potrafili doradzić. Lecz minus taki ze dużo butów męskich nie bylo rozmiaru 42.No i niestety pozostało nam zamówić na wysyłkę kurierem

Kiedy nie wejdę ...

Kiedy nie wejdę do tej żabki mogę stwierdzić, że tu w porównaniu do niektórych żabek w okolicy jest naprawdę bardzo miło. Płyn do dezynfekcji przy wejściu, na sklepie czyściutko. Kasjerki uprzejme gdy nie raz potrzebowałam pomocy zawsze służyły pomocą.

Zawsze gdy tam ...

Zawsze gdy tam tankuje, czuję się naprawdę wyjątkowo a dlaczego? Bo cenie szerych ludzi. Kasjerka bardzo miła pomocna zawsze pyta o aplikacje która zapominam dać, poleca produkty i z uśmiechem zaprasza ponownie.

Fajna i miła ...

Fajna i miła obsługa.Czysto, świeże owoce i warzywa.Jeden minus to kolejki i za mało otwartych kas.Kasierki z uśmiechem na twarzy obsługują klientów.

Fajna i miła ...

Fajna i miła obsługa.Czysto, świeże owoce i warzywa.Jeden minus to kolejki i za mało otwartych kas.Kasierki z uśmiechem na twarzy obsługują klientów.

Wchodząc do sklepu ...

Wchodząc do sklepu pierwsze co zwróciłam uwagę na brak płynu do dezynfekcji rąk. Kolejna irytująca sprawa to że prosząc kasjerkę o pomoc w znalezieniu miejsca konkretnych ciasteczek, kazała mi poczekać bo w tym momencie rozmawiała sobie przez telefon. Gdy podeszła do mnie z oburzeniem nie powiedziała nawet dzień dobry tylko pokazała palcem i sobie poszła.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem