Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_42KY

Linea Trans dno

11.03.2019 nie pojechał autobus o 16:15 i 16:25 z Bielska do Cieszyna. "Coś" do Cieszyna pojawiło się na przystanku o 17:05. W piątek 2 dni wcześniej autobus z 17:25 pojawił się ... 40 min. później. Kiedy już jest względnie znośnie wtedy ... autobus potrafi z Bielska odjechać nawet 5 min. przed czasem. Bardzo często odjazd z począttkowego przystanku jest co do punktualności wielką niewiadomą. Zawsze winne korki. Oczywiście nie organizacja przewozów. No i ostatnio wraz z nowym rozkładem wyłączono niektóre kursy tak by złą syruację jeszcze pogorszyć.

Ocena z dnia: 12.03.2019
Linea-Trans Oddział

Marcin

Autobusy z Bielska kilkakrotnie odjeżdżały 3-5 min. przed czasem, opóźnienia, albo kursy odwołane to też nic rzadkiego, słyszę czasami jak kierowca (w czasie jazdy)telefonuje i mówi, że nie zrealizuje kursu bo się nie opłaca. Zrozumiałe, że pasażerowie później pytają dlaczego wcześniej autobus nie jechał a kolejny się spóźnia. Co za bałagan. Niektórzy kierowcy niemili tak, że trzeba ich skorygować. Nie ma konkurencji. Cóż za kolesiostwo tam się układa? DAS dawno temu musiał mieć duży powód by być niepunktualnym. Zwraca uwagę kontakt do Linea T. - tel. kom. i to wszystko.

Ocena z dnia: 27.02.2019
Linea-Trans Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem