Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_4IL9

Podoba mi się

Miły pobyt z dobrym rozłożeniem pracy. Nie czeka się długo na obsługę bo jest odpowiednia ilość osób. Czysto i szeroki asortyment.

Poprawnie

Co prawda obsługa była szybka i sprawna lecz Pani dała mi odczuć że jej w czymś przerwałem i niebyla zadowolona z mojej obecności

Profesjonalizm i miła obsługa

Bardzo miła obsługa połączona z doradztwem. Jest to ważne gdyż nie każdy facet wie na jaką fryzurę miałby się zdecydować. Komfortowy pobyt w tym salonie umila przyjazna atmosfera oraz pełne skupienie się na kliencie.

Bardo przyjemna galeria w centrum miasta

Lubię ta galerię ze względu na to że jest to jedyne takie centrum handlowe w ścisłym centrum miasta. Troszkę ciężki dojazd, ale wynagradza to duży parking podziemny. Dużo sklepów znanych marek. Kino i gastronomia na samej górze. W weekendy duży tłok.

Bardzo miła i kompleksowa obsługa

Odwiedziłem tą placówkę w sprawie kredytu dla firmy. Nie czekałem długo pomimo długiej kolejki. Na wszystkie pytania uzyskałem odpowiedz. Obsługująca mnie Pani mówiła konkretnie, nie upiększała. Porównała ofertę do innych banków oraz przedstawiła korzyści jakie oferuję Idea Bank. Dopasowała ofertę do moich potrzeb i możliwości. Uzyskałem materiały niezbędne do zapoznania się szczegółowo z ofertą. W dniu jutrzejszym podpisuje umowę kredytową.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem