Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_4OhN

Dobra obsługa

Miejsce niedawno wyremontowane lecz można by bardziej zadbać o czystość na sali. Sama obsługa dobra kelnerka miła i uprzejma. Zamawiam tu gdyż zamówienia realizowane są bardzo szybko ok 20 minut. Jeśli chodzi o jakość jedzenia z tym bywa różnie gdyż zamawiam tu od wielu lat bo pizza jest smaczna lecz czasem trafiła się spalona lub sucha.

Bardzo dobra obsługa

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w tym Banku. Pani zapraszająca mnie na spotkanie bardzo miła i uprzejma. Klienci obsługiwani o umówionych godzinach bez zbędnych kolejek i czekania. Pracownica banku szybko uzupełniła moje dane i przedstawiła mi zdolność finansową oraz przedstawiła obecne promocje bez męczącego namawiania mnie na cokolwiek. Polecam tę placówkę.

Bardzo dobra obsługa

Obsługa w sklepie bardzo miła i przyjaźnie nastawiona do klienta. Każdy pracownik posiada duża wiedzę na temat sprzedawanego asortymentu i z chęcią pomaga w doborze odpowiedniego sprzętu sportowego. Sklep jest czysty, a sprzęt przejrzyście poukładany tak aby klient miał do niego łatwy dostęp. Pracownik poświęcił mi dostateczną ilość czasu aby odpowiednio dobrać sprzęt do stopnia mojego zaawansowania. W rozmowie widać było, że jest pasjonatem sportu a nie tylko sprzedawcą.

Średnia jakość obsługi.

Obsługa restauracji obecna ale mało zainteresowana klientem. Długi czas oczekiwania na posiłek przy małej ilości zamówień sądząc po liczbie numerów na monitorze. Atutem był panujący porządek w restauracji i czystość w łazienkach co uważam za priorytet w lokalach gastronomicznych. Niestety po długim czasie oczekiwania na zamówienie frytki podane do zestawu były zimne.

W pełni profesjonalna obsługa.

Obsługa salonu bardzo profesjonalna. Salon bardzo czysty i uporządkowany. Pani obsługująca uśmiechnięta i w pełni zaznajomiona z ofertą salonu. Podczas obsługi przedstawiła mi oferty spełniające moje oczekiwania porównując kilka różnych opcji. Na korzyść przemawiało także szybkie załatwienie wszelkich formalności związanych z podpisanymi umowami oraz ewentualnym przenoszeniem numerów z obcych sieci.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem