Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_4WPa

Sklep super.

Sklep czysty przestronnych, towar na półkach poukładany. Panie miłe i służą zawsze pomocą.

Super jako stacja paliw.

Po raz kolejny trafiłam na nie miłą obsługę. Pani która tam pracuje swoją miną i nie chęcią do pracy odstrasza klientów. Podając jej kartę dużej rodziny i aplikację Orlen z wielką łaską skanowała, przy czym przewracając oczami wydała resztę. Bez słowa dziękuję czy dobranoc. Chamstwo i lekceważenie klienta. Jeżeli dla tej pani ciężko jest pracować na renomowanej stacji to niech zmieni pracę.

Super obsługa. Zawsze szybko sprawnie.

Obsługa zawsze miła. Sklep czysty przestronny. Pan który pomaga w tankowaniu zawsze z uśmiechem i z dobrym słowem podchodzi do swojej pracy.

Super takiej obsługi mogą pozazdrościć inne sklepy.

Sklep czysty,przestronnych,towar poukładany. Obsługa bardzo miła i zawsze pomocna.

Super obsługa i miła atmosfera.

Sklep prowadzony z wieloletnią tradycją. Właściciele zawsze uprzejmi i zawsze służą pomocą. Sklep czysty towar na półkach poukładany.

Super obsługa.

Obsługa bardzo miła,atmosfera sympatyczna. Panie dość obszernie informują o danej propozycji, doradzają. Porównując z innymi bankami to z miła chęcią wrócę do tego banku.

Obsługa klienta

Niektóre kasjerki są nie uprzejmne i stwarzają niemiłą atmosferę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem