Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_4WPa

Obsługa nie miła. Brak kompetencji.

Pani jak i Pan pracujący w tym sklepie są nie uprzejmni dla klientów. Nie mają pojęcia o handlu. Przed sklepem brudno. Sklep nie interesujący bałagany na półkach.

Najmilsza i najlepsza obsługa .

Sklep Żabka ma super obsługę,.Małe pomieszczenie ale zawsze czyste jak przed wejściem do sklepu tak jak w środku. Polecam ten sklep do szybkich zakupów. Kasjerki z sercem i z pełnym entuzjazmem podchodzą do klienta.

Ocena z dnia: 05.03.2021
Żabka Oddział

Super obsługa i super sklep.

Od kiedy zmieniła się obsługa i właściciel sklep jest czysty a obsługa jest przyjemnością. Panie które tam pracują są zawsze uśmiechnięte i życzliwe z sercem podchodzą do każdego klienta. Polecam sklep.

Ocena z dnia: 30.04.2020
Żabka Oddział

Rewelacyjnie.

Obsługa profesjonalna na każde zadane pytanie odpowiada w pełni zrozumienia.

Ocena z dnia: 22.02.2020
WARTA Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 22.02.2020
COMPENSA Inna forma kontaktu

Bank godny polecenia.

Bank godny polecenia i zaufania. Czysty przestronnych i atmosfera bardzo miła. Klienci są bardzo dobrze traktowani. Pracownicy banku po wysłuchaniu czego potrzebuje klient, zawsze doradzą i wybiorą odpowiednią ofertę. Nie ma narzucania czegoś czego konsument nie chce.

Sklep przestronny.

Sklep przestronny choć nie do końca porządek przy stoisku z warzywami i owocami. Warzywa nie są świeże i zawsze można trafić na podgnite owoce czy warzywa. Panie na kasie są mało uprzejmne a ich miny wskazuje tak jakby pracowały tam za karę. Zero entuzjazmu z ich strony...

Duży przestronny.

Obsługa super. Asortyment dość dobrze zaopatrzony,minus ceny niektórych produktów jest za wysokie.

Super dawno tak miłej obsługi nie spotkałam.

Sklep czysty przestronnych a sama wizyta to czysta przyjemność. Obsługa klienta pełny profesjonalizm. Polecam ten sklep.

Sklep super.

Sklep czysty przestronnych, towar na półkach poukładany. Panie miłe i służą zawsze pomocą.

Super jako stacja paliw.

Po raz kolejny trafiłam na nie miłą obsługę. Pani która tam pracuje swoją miną i nie chęcią do pracy odstrasza klientów. Podając jej kartę dużej rodziny i aplikację Orlen z wielką łaską skanowała, przy czym przewracając oczami wydała resztę. Bez słowa dziękuję czy dobranoc. Chamstwo i lekceważenie klienta. Jeżeli dla tej pani ciężko jest pracować na renomowanej stacji to niech zmieni pracę.

Super obsługa. Zawsze szybko sprawnie.

Obsługa zawsze miła. Sklep czysty przestronny. Pan który pomaga w tankowaniu zawsze z uśmiechem i z dobrym słowem podchodzi do swojej pracy.

Super obsługa i miła atmosfera.

Sklep prowadzony z wieloletnią tradycją. Właściciele zawsze uprzejmi i zawsze służą pomocą. Sklep czysty towar na półkach poukładany.

Super obsługa.

Obsługa bardzo miła,atmosfera sympatyczna. Panie dość obszernie informują o danej propozycji, doradzają. Porównując z innymi bankami to z miła chęcią wrócę do tego banku.

Obsługa klienta

Niektóre kasjerki są nie uprzejmne i stwarzają niemiłą atmosferę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem