Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_5tgW

Polecam gorąco!

Zawsze po zjedzeniu w tym miejscu, jadę do domu z uśmiechem na ustach. Parking jest dość spory i nie ma problemu z miejscem na samochód. Nigdy nie było też problemu z jakimkolwiek zamówieniem. Obsługa bardzo miła, pomocna i zaangażowana w to co robi. Toalety zawsze czyste a lokal sprzątany na bieżąco przez jednego z pracowników. Tak naprawdę jedynym minusem tego miejsca jest to, że często są tutaj tłumy. Na szczęście dobrze sobie z tym radzą i wszyscy są sprawnie obsługiwani. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal.

Jedna z gorszych biedronek

Po wizytach w tym sklepie podczas ostatniego roku lub dwóch, stwierdzam że jest on odbiegający ze standardami od innych biedronek w których bywam.., a jest ich trochę. Po wejściu do sklepu od razu czujemy nieprzyjemną woń(prawdopodobnie coś z kanalizacji), z którą od długiego czasu nie zrobiono kompletnie nic, nie wspominając już o brudnej podłodze. Mało miejsca przy kasach-gdy w kolejce stanie parę osób, z wózkiem już nie przejedziemy. To samo dotyczy miejsca przy regałach. Ciągle pełno palet przeszkadza w przemieszczaniu się po sklepie. O obsłudze teraz złego słowa nie można powiedzieć, chociaż do niedawna pracowały tam panie, które nie były chyba z tego zadowolone i musiały przelewać swoją złość na klientów sklepu. Podsumowując, wolę przejechać trochę więcej kilometrów do innej biedronki i zrobić zakupy bez grymasu na twarzy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem