Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_6WiA

Brak Słów...

Niestety po tylu latach pozytywnego korzystania z portalu jestem teraz zmuszona napisać że w przeciągu kilku miesięcy jest dramat. Nie miałam możliwości skorzystania z wymiany zebranych punktów (nie wiem z jakiej przyczyny ) do tego doszedł w dniu dzisiejszym brak załadowania konta (kwota 20 zł ) pomimo maila potwierdzającego realizację płatności .. O częstym braku dostępu do filmów nie wspomnę bo jakoś przywykłam do tego i są dni z których nie mogę korzystać i po prostu odpuszczam oglądanie. No i jaka jest w takim przypadku forma kontaktu z Państwem ...piszę ale nie mam przekonania że to jest odpowiednie miejsce ..Jeśli jednak ktoś to przeczyta proszę o sprawdzenie konta Blueann2 ..

Ocena z dnia: 13.12.2019
zalukaj.pl Oddział

I coś miłego :)

W dniu wczorajszym nie było możliwości włączenia żadnego filmu , jednak dziś strona działa poprawnie . W związku z problemami Zalukaj bardzo ładnie się zachowało i dodało dodatkowe 2 dni w ramach rekompensaty . Super :)

Ocena z dnia: 28.07.2019
Zalukaj.tv Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem