Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_6cy0

Polecam.

Jestem dość częstym klientem aptek doz. Zamawiam leki i suplementy w aptece internetowej. Ceny są dużo niższe niż w aptekach stacjonarnych. Darmowa dostawa do apteki. Obsługa bardzo dobra. Jak najbardziej polecam.

Ocena z dnia: 07.07.2019
DOZ.pl Inna forma kontaktu

Super

Jestem klientem banku ING. Najlepszy bank jaki kiedykolwiek znałem. Miałem konto w różnych bankach ale tylko w tym banku dbają o mnie. Wiem, że moje pieniądze są bezpieczne. Bank ING dostosowuje swoje oferty do potrzeb każdego klienta. Przemiła obsługa zarówno na infolinii jak i w placówkach banku. Jeśli bank to tylko ING.

Ocena z dnia: 05.07.2019

Godne polecenia

Dziecko z mojej rodziny uczęszcza do tego przedszkola. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Przemiłe Panie. Dużo atrakcji dla dzieci: audycje muzyczne, teatrzyki, wyjścia i wyjazdy. Mnóstwo zajęć dodatkowych w ciągu roku szkolnego. Lokalizacja i cena super. Jak najbardziej polecam to przedszkole.

Super sklep

Zupełnie przypadkiem byłam klientką tego sklepu. Jestem osobą, która lubi mieć dużo ubrań. Dlatego też czasem zaglądam do sklepów z używaną odzieżą. Po jednej wizycie w Haliszce wracam tam regularnie. Mega, wybór. Ubrania w bardzo dobrym stanie jak na używane. Jak najbardziej polecam.

Polecam

Bardzo polecam ten sklep. Super ubrania, mega wyprzedaże. Obsługa na najwyższym poziomie.

Obsługa na najwyższym poziomie

Jestem dość częstym klientem sklepu Leclerc. Nie podoba mi się tylko jedno w tym sklepie. Zbyt mało miejsca do poruszania się po sklepie. Wszędzie są jakieś standy, wystawi. Jeśli chodzi o obsługę to mega plus. W kolejce do kasy nie stoi się długo. Bardzo duży wybór produktów i częste promocje.

Kontakt ok

W dniu wczorajszym kontaktowała się z Orange w celu uruchomienia usługi. Osoba z którą rozmawiałam była, miła, rzetelna. Moja sprawa została załatwiona podczas tejże rozmowy. Jak najbardziej na plus. Polecam.

Ocena z dnia: 04.07.2019
Orange Infolinia

Ogólnie ok

Bardzo miła obsługa. Czysty sklep. Prosimy o więcej promocji.

Ocena z dnia: 25.04.2019
H&M Oddział

Więcej promocji

Ogólnie obsługa i wygląd sklepu na duży plus. Niestety ostatnio dość rzadko są promocje.

Ocena z dnia: 25.04.2019
Reserved Oddział

Polecam

Niedawno byłam klientem nowo otwartego Lidla w moim mieście. To już drugi sklep Lidl w tym mieście. Obsługa super. Niestety zbyt mała dostępność produktów znanych marek. Lubię sklepy, w których są duże i przestronne alejki. Na duży plus zasługuje też duża dostępność dobrej jakości ubrań. Przydałyby się częstsze promocje różnych produktów.

Ocena z dnia: 25.04.2019
LIDL Oddział

Polecam

Bardzo duży i przestronny sklep. Ogromny wybór produktów. Regularne i ciekawe promocje. Jak najbardziej polecam.

Ocena z dnia: 25.04.2019
Tesco Oddział

Polecam

Bardzo lubię robić zakupy w Tesco. Duże przestronne alejki. Szeroki wybór asortymentu. Bardzo często są ciekawe promocje. Jedyny minus to problem z kasami samoobsługowymi. Ciągle się wieszają i trzeba wzywać pomoc.

Ocena z dnia: 16.03.2019
Tesco Oddział

Zniesmaczona

Wielokrotnie będąc klientem Biedronki, uważam iż jeśli chodzi o obsługę to jestem bardzo zadowolona. Pracownicy mili, zawsze doradzą, pomogą jeśli chodzi o problem ze znalezieniem produktu. Niestety porządek na sklepie pozostawia wiele do życzenia. Chodzi głównie o kosze non food. Straszny misz masz, kompletny brak cen. Ceny które są kompletnie nie odpowiadają produktom w tych koszach.

Ocena z dnia: 16.03.2019
Biedronka Oddział

Najlepsza apteka w mieście.

Apteka przyjazna dla pacjentów. Szybka i fachowa obsługa. Farmaceuci bardzo chętnie służą poradą. Jak najbardziej polecam.

Ocena z dnia: 13.03.2019
Apteka Gemini Inna forma kontaktu

Super obsługa

We wtorkowe popołudnie byłam klientem pizzerii Da Grasso. Po wejściu do pizzeri zostałam miło przywitana przez pracownika pizzerii. Złożyłam zamówienie i udałam się do stolika. W lokalu panował miły nastrój: czyste stoliki, muzyka w tle. Na swoje zamówienie czekałam około 20 minut, gdyż w lokalu było dużo gości. Wizytę w pizzerii oceniam bardzo dobrze. Bardzo miła obsługa. Chętnie wrócę niebawem do tej pizzerii.

Ocena z dnia: 13.03.2019
Da Grasso Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem