Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_7BiP

Długie kolejki

Przez pewien już czas nie miałam okazji robić zakupów w sklepach Biedronka, jednak sytuacja zmieniła się wczoraj. A oto i moje spostrzeżenia. Zaraz po wejściu moje niezadowolenie wywołał brak małego koszyka. Po przeciśnięciu sie do linii kas udało mi się go zdobyć. A zatrm do dzieła. Idąc alejami mapotykalam na przeszkody w postaci palet z towarem. Podłoga była brudna w wyniku deszczowej pogody. Na stoiskach z towarami panował bałagan i trudno było odnaleźć ceny towarów, na szczęście sytuację ratował czytnik w pobliżu. Na stoisku z owocami był względny porządek, choć asortyment był niewielki. W chłodniach z nabiałem stały puste opakowania zakrywajac towary. A przy kasach kolejki na szczęście dość szybko rozładowania dzięki otwarciu nowych kas tradycyjnych oraz coraz większej tendencji klientów do samoobsługi.

Ocena z dnia: 11.02.2020
Biedronka Oddział

Miła obsługa

Niedawno miałam okazję zrobić zakupy w jednym ze sklepów marki Rossman. Choć marka nie jestes mi obca to z taką obsługę spotkałam się po raz pierwszy. Kasjer wykazał się bardzo dużą znajomością produktów w zakresie pielęgnacji dziecięcej. Ponadto w sklepie panował ład i porządek.

Ocena z dnia: 06.02.2020
Rossmann Oddział

Profesjonalna i miła obsługa w salonie optycznym

Chciałabym się podzielić moimi obserwacjami z miejsca, które miałam okazję odwiedzić, a jest to salon optyczny. Celem wizyty był dobór i zakup okularów dla mojego 4-letniego syna. Choć salon nie jest dedykowany wyłącznie dla dzieci to spotkaliśmy się tam z miłą i profesjonalną obsługą. Pani w salonie potraktowała dziecko bardzo poważnie, rozmawiała, pytała, podpowiadała i co ważne słuchała i rozumiała co dziecko ma do powiedzenia. Pani była zaangażowana w swoją pracę i poświęciła nam tyle uwagi, ile było konieczne by rozwiać nasze wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące nas pytania, a tych nie brakowało bo asortyment salonu był bardzo szeroki. Sam salon sprawia wrażenie przyjaznego. Przystosowany dla wózków bo nie ma progów. Wewnątrz znajdują się krzesła i stół dla oczekujących. Dostępny jest dystrybutor z wodą oraz czasopisma a dla najmłodszych kartki i kredki do pisania. Miło wspominamy wizytę tam, bo zdarza się, aby tak mały klient został potraktowany z szacunkiem.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem