Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_7BiP

Obsluga w czasach pandemii

Niedawno miałam okazję zrobić badanie USG dziecka w tym szpitalu. Od początku spotkala mnie niespodzianka bo parking podziemny aktualnie jest wyłącznie dla pracowników szpitala. Na szczęście jest wyznazina strefa dla pacjentów na zewnątrz. Przy wejściu do szpitala obowiazkowa dezynfekcja rąk. Nastepnie po wyznaczonej lini do obsługi w celu wypelnienia dokąd się idzie. U nas obyło się bez papierologii. W podziemiach gdzie wykonywane jest USG bez kolejek. Lekarze wywołują po imieniu małych pacjentów. Następnie wizyta u specjalisty. Równie bez kolejki. W szpitalu znacznie mniej osob. Korytarze praktycznie puste.

Długie kolejki lecz miła obsługa

Apteka godna polecenia pod względem obsługi. Aptekarki zawsze cierpliwe i pomocne. Podpowiedzą, wyjaśnią, wszystko bez presji i pośpiechu. Sama apteka ma 3 stanowiska jednak kolejki bywają długie, zdarza się że klienci czekają na zewnątrz. Wewnątrz calkiem przyjemnie, można zmierzyć ciśnienie. Jest pojemnik na przeterminowane leki. Osobiście jest mi tam zawsze zbyt gorąco.

Długie kolejki

Przez pewien już czas nie miałam okazji robić zakupów w sklepach Biedronka, jednak sytuacja zmieniła się wczoraj. A oto i moje spostrzeżenia. Zaraz po wejściu moje niezadowolenie wywołał brak małego koszyka. Po przeciśnięciu sie do linii kas udało mi się go zdobyć. A zatrm do dzieła. Idąc alejami mapotykalam na przeszkody w postaci palet z towarem. Podłoga była brudna w wyniku deszczowej pogody. Na stoiskach z towarami panował bałagan i trudno było odnaleźć ceny towarów, na szczęście sytuację ratował czytnik w pobliżu. Na stoisku z owocami był względny porządek, choć asortyment był niewielki. W chłodniach z nabiałem stały puste opakowania zakrywajac towary. A przy kasach kolejki na szczęście dość szybko rozładowania dzięki otwarciu nowych kas tradycyjnych oraz coraz większej tendencji klientów do samoobsługi.

Ocena z dnia: 11.02.2020
Biedronka Oddział

Miła obsługa

Niedawno miałam okazję zrobić zakupy w jednym ze sklepów marki Rossman. Choć marka nie jestes mi obca to z taką obsługę spotkałam się po raz pierwszy. Kasjer wykazał się bardzo dużą znajomością produktów w zakresie pielęgnacji dziecięcej. Ponadto w sklepie panował ład i porządek.

Ocena z dnia: 06.02.2020
Rossmann Oddział

Profesjonalna i miła obsługa w salonie optycznym

Chciałabym się podzielić moimi obserwacjami z miejsca, które miałam okazję odwiedzić, a jest to salon optyczny. Celem wizyty był dobór i zakup okularów dla mojego 4-letniego syna. Choć salon nie jest dedykowany wyłącznie dla dzieci to spotkaliśmy się tam z miłą i profesjonalną obsługą. Pani w salonie potraktowała dziecko bardzo poważnie, rozmawiała, pytała, podpowiadała i co ważne słuchała i rozumiała co dziecko ma do powiedzenia. Pani była zaangażowana w swoją pracę i poświęciła nam tyle uwagi, ile było konieczne by rozwiać nasze wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące nas pytania, a tych nie brakowało bo asortyment salonu był bardzo szeroki. Sam salon sprawia wrażenie przyjaznego. Przystosowany dla wózków bo nie ma progów. Wewnątrz znajdują się krzesła i stół dla oczekujących. Dostępny jest dystrybutor z wodą oraz czasopisma a dla najmłodszych kartki i kredki do pisania. Miło wspominamy wizytę tam, bo zdarza się, aby tak mały klient został potraktowany z szacunkiem.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem