Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_7HDX

Bardzo lubię robić ...

Bardzo lubię robić zakupy w Biedronce, ceny są niskie, często można trafić na promocje i ciekawe tekstylia, np. ładne torebki ;) Godziny otwarcia też są bardzo odpowiednie, obsługa ok, podobnie jak lokalizacja. Trafienie na moment rozkładania towaru, w szczególności mowa tutaj o warzywach,gdzie jest tych kartonów naprawdę dużo, nie jest zbyt komfortowe, ale wiadomo-towar schodzi, to trzeba dołożyć ;) Polecam sieć tych sklepów każdemu, kto nie lubi przepłacać.

Bardzo smakują mi ...

Bardzo smakują mi wypieki tej piekarni. Wszystko jest zawsze świeże, pachnące i zachęca do jedzenia ;) Obsługa sympatyczna, potrafi dobrze doradzić. Bardzo polecam, do tej pory ani razu się nie zawiodłam, a kupuję tam często ;)

Moja ulubiona galeria ...

Moja ulubiona galeria :) Ma sklepy, które idealnie wpisują się w moje preferencje zakupowe, ponadto lokalizacja Promenady jest też dobra. Na pierwszym piętrze znajduje się sporo restauracji fast-foodowych, do których chętnie czasem wpadam po zakupach, aby idealnie zakończyć swoją wizytę ;) Polecam na sobotnie zakupki.

Bardzo miłe Panie ...

Bardzo miłe Panie Farmaceutki, zawsze dobrze doradzą niezdecydowanej osobie, którą niewątpliwie jestem :) Ceny w aptece także są konkurencyjne, co zachęca do częstych zakupów(oczywiście w razie potrzeby ;) ).

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem