Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_7Wmg

Zoo w Opolu ...

Zoo w Opolu zawsze było na liście odwiedzających go gości. Jednak ja bym się zastanowiła czy na pewno warto. Przede wszystkim miejsce jest zaniedbane. Nawet odwiedzając zoo latem, można odczuć, że nie ma tam żywej duszy. Część zwierząt schowana, przeniesiona, albo po prostu widnieje zakaz wstępu na drzwiach. Punkty gastronomiczne straszą wysokimi cenami i obskurnymi toaletami. Obiekt nie nadaje się dla miłośników fotografii, ale za to rodziny z dziećmi mogą znaleźć coś dla siebie.

Miejsce godne polecenia. ...

Miejsce godne polecenia. Alkohol w przystępnej cenie i promocje, na które może sobie pozwolić student. Oprócz alkoholu możemy wziąć udział w karaoke, które zapewnia dodatkową rozrywkę. Atutem miejsca są 4 sale, w tym jedna, gdzie goście mogą palić. W lokalu pracuje przyjazdy personel, który nawet przy długiej kolejce w sobotę obsługuje z uśmiechem na ustach.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem