Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_7t5j

sympatyczna obsługa

często kupuję w tym sklepie i zawsze jest to przyjemność. Asortyment jest dobrze wyeksponowany, nie ma problemu ze znalezieniem rozmiaru czy danej rzeczy. Do tego zawsze w pogotowiu czeka personel, który jest bardzo uprzejmy i chętnie pomaga. Przymierzalnie to jedyna rzecz, która wymagałaby poprawy - trzymania większego porządku i jakiegoś odświeżenia. Wtedy pobyt w sklepie byłby jeszcze przyjemniejszy.

szybka obsługa

dokonanie zwrotu i zakup innych rzeczy odbyło się bardzo szybko i sprawnie. Kasjerka była uprzejma i chętnie odpowiadała na moje pytania. Sklep jest bardzo dobrze zatowarowany, jedyne do czego można się przyczepić to czystość w przymierzalniach. Poza tym wszystko na dobrym poziomie.

zakupy bez problemu

wszystkie środki zachowania bezpieczeństwa są widoczne i odczuwalne, a to że klienci nie nos maseczek to już inna kwestia. Obsługa pomocna i uprzejma. Duży wybór w fasonach, kolorach i rozmiarach, także warto iść tam upolować coś fajnego.

mogłoby być lepiej

o ile poprawił się stan zatowarowania sklepu, to obsługa pozostawia wiele do życzenia. Jest może jedna pracownica, która przynajmniej stara się być uprzejma. Reszta personelu powinna przejść jakiś kurs z uprzejmości i kultury osobistej.

Późne zakupy

Do Biedronki zajechaliśmy jadąc tak naprawdę do Żabki, bo nie spodziewaliśmy się, że o godzinie 22. ten sklep będzie jeszcze czynny. Nasze zdziwienie było tym większe kiedy zobaczyliśmy, że sklep otwarty jest do 23. Brak klientów, pełne zatowarowanie, zero kolejek i swodobne poruszanie się po sklepie - tak się robi zakupy o tej godzinie i to jest super.

Super dziewczyny!

Kiedy bym się nie wybrała na zakupy to zawsze trafię na przesympatyczną obsługę! Dziewczyny pomogą znaleźć poszukiwane produkty, doradzą, szybko skasują i zaproszą na kolejne zakupy z niewymuszonym uśmiechem.

Bardzo uprzejma obsługa

za każdym razem trafiam na bardzo miłą i kulturalną obsługę. Jedyne do czego można się delikatnie przyczepić to czas przygotowania zamówienia - trochę za długo jak na restauracje fast food.

Powolna obsługa

Jedzenie naprawdę dobre, choć we Wrocławiu można znaleźć jeszcze lepsze restauracje serwujące tego typu dania. Wystrój jest zdecydowanie ładniejszy i bardziej nawiązuje do kuchni indyjskiej, natomiast nie zakryją tym braków w obsłudze...kelnerki nie nadążają i nie ogarniają restauracji jeśli ruch jest spory, jedzenie donoszone jest partiami, a samo oczekiwanie na podanie jest bardzo długie. Powinni to poprawić skoro wiedzą jak duzo mają gości

Najlepsze pieczywo w mieście

ta piekarnia - cukiernia oferuje naprawdę wyśmienite pieczywo każdego rodzaju. Do tego można zaopatrzyć się tam w świetne torty, ciasta inne słodkości. Co ważne, są tam produkty dla wegan, osób z nietolerancją laktozy czy gluteny. Niezależnie od pory, zawsze można tam spotkać sympatyczną obsługę, która zna sie na swoich produktach. Do tego jest czysto i unosi się przyjemny zapach świeżo wypieczonego chleba.

Przyjemne zakupy

Mimo sporek ilości klientów i przedświątecznej gorączki, zakupy udało mi się zrobić szybko i na spokojnie. Półki były pełne towaru, obsługa miła i pomocna, kolejki krótkie, a obsługa bardzo szybka. Z pewnością na kolejne zakupy, jeszcze przed świętami, wybiorę się do Lidla

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Medicine Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Super-Pharm Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 03.11.2019
LIDL Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Kompetentni i wykwalifikowani sprzedawcy, którzy znają się na swoich produktach. Do tego doradzą produkty, korzystne dla klienta, a nie tylko na sklepu. Panie na kasie trochę mniej uprzejme, mogłyby wykrzesać więcej uprzejmości skoro mają taką pracę.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Agata Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 02.11.2019
DEICHMANN Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

mają małe salony, co w przypadku większej ilości klientów jest utrudnieniem. Poza tym nie mam większych uwag- obsługa zawsze schludna, kulturalna i uprzejma

Ocena z dnia: 02.11.2019
WÓLCZANKA Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 02.11.2019
DLF Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 02.11.2019
Auchan Inna forma kontaktu

Ok.

Obsługa nawet sympatyczna, ale produkty wątpliwej jakości. Dobrze, że mają porządek na sklepie, bo w takich ciasnotach ciężko się poruszać.

Ocena z dnia: 02.11.2019
JYSK Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 02.11.2019
eobuwie.pl Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem