Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_8fNd

Idealna obsługa

Znakomita obsługa zawsze miła i uczynna dla klienta.

Ocena z dnia: 12.04.2019
Martes Sport Oddział

Super obsługa.

Znakomita obsługa salonu jubilerskiego pełen profesjonalizm obsługi oraz pełne poświęcenie dla klienta. Dodatkowo obsługa salonu znakomicie się prezentuje co również dobrze świadczy o marce którą reprezentują pracownicy. Gorąco Polecam ten salon ponieważ obsługa naprawdę doradzi w wyborze asortymentu dla mężczyzny jak i dla kobiety.

Super obsługa, pełen profesjonalizm w podejściu do klienta

Podczas wizyty w placówce pracownik obsługi dokonał załatwienia sprawy bardzo szybko nawet szybciej niż się spodziewałem przy okazji poznałem ofertę banku która jest naprawdę rewelacyjna dla osób które robią dużo zakupów i mają dużo rachunków do zapłaty. Gorąco Polecam tę placówkę i pracowników tam pracujących.

Pozytywne podejście do klienta

Pracownik obsługujący moją osobę w tym sklepie był pozytywnie nastawiony do klienta zainicjował rozmowę w szablonowy sposób jednakże zrobił to z uśmiechem na ustach. Podczas prezentacji produktu przedstawił zalety i wady sprzętu oraz własne doświadczenia które miał z omawianym modelem. Jednakże zabrakło mi bardziej kompleksowej prezentacji asortymentu który mnie interesował.

Słaba obsługa

Podczas mojej wizyty czas oczekiwania na obsługę był dosyć długi pomimo tego, że byłem po wejściu do salonu drugi w kolejce jednakże w momencie, kiedy nadszedł czas na moją osobę pracownik salonu zaczął obsługę osoby, która przyszła po mnie do salonu a w między czasie starał się załatwić sprawę, z którą przyszedłem do Salonu jednakże odbyło się to bez większego zachowania standardów obsługi potencjalnego klienta Orange. A pochwałę zasługuje fakt, że pomimo tego, że pracownik tego dnia pracował sam a ruch w salonie był duży to starał się zaspokoi potrzeby każdego klienta w salonie.

Super, obsługa jak nigdzie indziej

Podczas mojej wizyty w tym sklepie obsługa stanęła na wysokości zadania pomimo początkowych problemów z dostępnością doradców klienta na Sali sprzedaży. Pracownik przed przystąpieniem do rozmowy sprzedażowej zadał kilka pytań otwarty, aby poznać moje preferencje zakupowe a następnie przedstawił zalety oglądanego produktu oraz starał się rozwiać wszystkie moje wątpliwości dotyczące produktu. A następnie przeprowadził symulacje zakupu ratalnego przedstawiając jego zalety. W żadnym sklepie z Adg i Rtv nie spotkałem się jeszcze z taką obsługą i podejściem do klienta. Sklep godny polecenia ze względu na obsługę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem