Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_8fNd

Rewelacyjnie.

Pracownicy wykazują się wysoką kulturą osobistą w powitaniu oraz prowadzeniu rozmowy starają się zawsze jak najlepiej pomóc w rozwiązaniu sprawy z którą przyszli klienci do placówki.

Ocena z dnia: 30.09.2019
Santander Consumer Bank Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rozmowa z doradcami jest treściwa a więc doradcy dokonują odpowiedniej oceny potrzeb klienta a następnie przeprowadzają rozmowę z której można dowiedzieć się wiele na temat oferowanych produktów i usług.

Ocena z dnia: 29.09.2019
GETIN BANK Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 29.09.2019
Play Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 25.09.2019
cda.pl Inna forma kontaktu

Fatalnie.

Niestety ale obsługa klienta w tym banku bardzo kuleje ponieważ rozmowa doradcy z klientem na temat konta osobistego i produktów komplementarnych trwała średnio 5 min a powinna trwać minimum 12-15 minut.

Ocena z dnia: 24.09.2019
Alior Bank Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 22.09.2019
YouTube Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Obsługa bardzo miła na początku rozmowy zależnie od teog z czym sie przychodzi pracownik proponuje rozmowę w pokoju spotkań co jest bardzo żadko spotykane w placówkach bankowych. Produkty i usługi są bardzo atrakcyjne szczególnie dla osób które dużo podróżują za granicę.

Ocena z dnia: 21.09.2019

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 20.09.2019
ORLEN Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 18.09.2019
Spotify Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 12.09.2019
Cyfrowy Polsat Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Pracownicy w salonach są osobami które bardzo łatwo nawiązują kontakt z klientem a następnie podtrzymać ten kontakt.

Ocena z dnia: 12.09.2019
T-Mobile Inna forma kontaktu

Idealna obsługa

Znakomita obsługa zawsze miła i uczynna dla klienta.

Ocena z dnia: 12.04.2019
Martes Sport Oddział

Super obsługa.

Znakomita obsługa salonu jubilerskiego pełen profesjonalizm obsługi oraz pełne poświęcenie dla klienta. Dodatkowo obsługa salonu znakomicie się prezentuje co również dobrze świadczy o marce którą reprezentują pracownicy. Gorąco Polecam ten salon ponieważ obsługa naprawdę doradzi w wyborze asortymentu dla mężczyzny jak i dla kobiety.

Super obsługa, pełen profesjonalizm w podejściu do klienta

Podczas wizyty w placówce pracownik obsługi dokonał załatwienia sprawy bardzo szybko nawet szybciej niż się spodziewałem przy okazji poznałem ofertę banku która jest naprawdę rewelacyjna dla osób które robią dużo zakupów i mają dużo rachunków do zapłaty. Gorąco Polecam tę placówkę i pracowników tam pracujących.

Pozytywne podejście do klienta

Pracownik obsługujący moją osobę w tym sklepie był pozytywnie nastawiony do klienta zainicjował rozmowę w szablonowy sposób jednakże zrobił to z uśmiechem na ustach. Podczas prezentacji produktu przedstawił zalety i wady sprzętu oraz własne doświadczenia które miał z omawianym modelem. Jednakże zabrakło mi bardziej kompleksowej prezentacji asortymentu który mnie interesował.

Super, obsługa jak nigdzie indziej

Podczas mojej wizyty w tym sklepie obsługa stanęła na wysokości zadania pomimo początkowych problemów z dostępnością doradców klienta na Sali sprzedaży. Pracownik przed przystąpieniem do rozmowy sprzedażowej zadał kilka pytań otwarty, aby poznać moje preferencje zakupowe a następnie przedstawił zalety oglądanego produktu oraz starał się rozwiać wszystkie moje wątpliwości dotyczące produktu. A następnie przeprowadził symulacje zakupu ratalnego przedstawiając jego zalety. W żadnym sklepie z Adg i Rtv nie spotkałem się jeszcze z taką obsługą i podejściem do klienta. Sklep godny polecenia ze względu na obsługę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem