Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_9VRR

Niezadowalająca obsługa przez kasjerkę

Często odwiedzam ten sklep, tym razem było podobnie, ponieważ na wejściu do sklepu od razu w oczy rzuciła mi się brudna podłoga i bałagan wśród koszyków. Obsługa nie śpieszyła się z posprzątaniem bałaganu. Produkty w sklepie były poustawiane przyzwoicie. Asortyment był poukładany, wszystko leżało w miejscu przeznaczonym do tego, ceny zgadzały się z produktem, etykiety były równo przyklejone. Produkty wybierane przez klientów bardzo sprawnie zostawały uzupełniane na półkach lub przysuwane do brzegu. Przy stanowisku z mięsem nikogo nie zastałam, byłam zmuszona czekać około 2 minut zanim pracownik mnie zauważył i obsłużył. Pracownik uprzejmie się przywitał, szybko zostałam obsłużona i życzono mi miłego dnia. Stojąc w kolejce przy kasie zauważyłam, że kasjerka nikogo nie wita a przechodzi od razu do skanowania produktów, była wyłącznie pochłonięta swoją pracą. Obsługując mnie też nie usłyszałam "dzień dobry", nie zaproponowano mi promocji z wystawionych przy kasie produktów. Wizytę oceniam na średnią. Część obsługi była miła i sympatyczna ale kasjerka nie. Poza brudną podłogą, w sklepie panowała czystość i porządek. Negatywne oceniam kasjerkę, lecz wizualnie sklep trzymał dobry poziom.

Daję 5 gwiazdek za super podejście do klienta

Obsługa od razu zauważyła moje wejście do pomieszczenia i zostałam miło przywitana, choć w banku znajdowało się już sporo klientów. Zaproponowano mi wygodny fotel w poczekalni przy czystym stoliku. Po krótkim czasie poproszono mnie do biurka. Przedstawiciel był schudnie ubrany w garnitur, mając przypięty identyfikator ze swoimi danymi. Zapytałam o możliwość założenia konta bankowego z możliwością konta walutowego i dostałam bardzo jasną i przejrzystą ofertę. Obsługa była bardzo profesjonalna z bardzo dużą wiedzą na temat nie tylko swojej oferty, ale także i ofert konkurencji. Pracownik cały czas był uśmiechnięty i uprzejmy. Proponował również dodatkowe oferty jak możliwość udzielenia taniej pożyczki. Cała wizyta trwała około 10 minut. Na koniec dostałam wizytówkę obsługującego mnie pracownika banku. Wizytę oceniałabym bardzo wysoko bez żadnych negatywnych doświadczeń.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem