Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_AQQk

Miła obsługa

Od wejścia do lokalu rzuca się w oczy tablica z menu i ulotki z rozpisanymi obiadami na cały miesiąc, codziennie jest kilka dań do wyboru, do tego dobrze wyeksponowane posiłki za witryną. Zawsze możliwość wyboru co najmniej dwóch dań i 3 rodzaje surówek. Lokal czysty zadbany. Dzięki temu, że dania podawane są w jednorazowych opakowaniach, nie ma brudnych naczyń które, rzucałyby się w oczy klientom. Obsługa uśmiechnięta i miła a zestawy obiadowe w dobrej cenie. Gorąco polecam.

Odradzam ten sklep

Od samego wejścia do sklepu wyczuwalna jest niemiła atmosfera w sklepie, jako klient wyczuwasz cały czas wzrok osób obserwującej obsługi na sobie i robi się to bardzo niedyskretnie. Poza tym bardzo często jest brak podstawowych produktów takich jak papierosy czy pieczywo. Odradzam robienia zakupów w tym sklepie.

Czysto, przyjemnie i smacznie.

Wizyta w lokalu przebiegła w przyjaznej atmosferze, sprzedawca w miły sposób poinformował mnie o promocji pizzy duża za jedyne 19,99 zł i na koniec wspomniał o czasie oczekiwania na zamówiony produkt. Zarówno przy kasie, jak i w strefie klienta panował porządek, stoliki równo ustawione, okna podłoga i blaty stołów czyste, bez zastrzeżeń. Na duży plus zasługuję fakt, iż wizualizacja lokalu daje możliwość obserwowania całego procesu przygotowania pizzy od zagniatania ciasta, po włożenie go do pieca. Możliwość zamówienia pizzy online i odbioru na miejscu.

Obsługa na duży plus.

Całe kino usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji na terenie jednego z centrum handlowych w Olsztynie. Jakość obsługi bardzo dobra, zamówienie przyjęte w bardzo krótkim czasie z zadowoleniem i uśmiechem kasjera. Wygodne miejsca do siedzenia w poczekalni, jak również genialny kącik dla dziecka. Sale kinowe czyste i klimatyzowane.

Wysoka jakość obsługi.

Bardzo dobra obsługa, kasjerzy są mili, uśmiechnięci i zaangażowani w dobór najodpowiedniejszego produktu. Wnętrze lodziarni jest zadbane i czyste. Produkty sprostają wymogom najbardziej wymagającego klienta.

Ocena z dnia: 17.04.2019
Grycan Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem