Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_AQQk

Miła obsługa.

Po wejściu do salonu W.Kruk zauważyłem dwóch pracowników zajmujących się pracą. Sprzedawca, który mnie nie obsługiwał, był obecny obok i uzupełniał dokumentację. Po ok. 30 sekundach od wejścia pracownik przywitał się ze mną słowami dzień dobry i zadał pytanie, w czym mogę panu pomóc, na co ja odpowiedziałem, że poszukuję zawieszki do łańcuszka. Sprzedawca zadał pytanie Jaki rodzaj łańcuszka czy srebrny, czy złoty jaka wielkość, a następnie zapytał, dla kogo ma być biżuteria, odpowiedziałem, że na prezent dla mamy i w tym momencie sprzedawca zaprosił mnie do gabloty. Po podejściu do gabloty sprzedawca zwrócił moją uwagę na prezentowane tam zawieszki i wyjął jeszcze cały pęk z gabloty. W momencie, kiedy nie mogłem się zdecydować na konkretny model, zapytałem pracownika, na który model, rodzaj najchętniej decydują się klientki, na co pracownik odpowiedział, że różnie, zależy od preferencji klientów. Po wybraniu jednej z trzech wcześniej przeze mnie wybranych zawieszek sprzedawca zapytał, jaka jest moja decyzja i zaprosił mnie do kasy. Przy kasie przed opłaceniem zakupu pracownik precyzyjną starannością zapakował produkt, przy tym poinformował mnie o promocjach i rabatach dostępnych po pobraniu aplikacji W.Kruk i na koniec pożegnał się ze mną słowami, dziękuję i zapraszam. Po dzisiejszej wizycie jestem zadowolony z zakupów i wiem, że powrócę do tego sklepu, ze względu na miłą i sprawną obsługę.

Obsługa na 6

Odwiedzając piekarnię Szabelski, mam wrażenie, że pracownicy tam pracujący pracują z wyboru i z pasji do cukiernictwa. Sprzedawcy chętnie doradzają w wyborze odpowiedniego ciasta, opowiadają o składzie produktów i w dni z degustacją zdarza się, że można spróbować np. ich autorskiego wykonania czekolady. Cały lokal zadbany, czysty, odpowiednio zaopatrzony w produkty ciasta pieczywo czekolady, a pracownicy uprzejmi i kompetentni.

Miła obsługa

Od wejścia do lokalu rzuca się w oczy tablica z menu i ulotki z rozpisanymi obiadami na cały miesiąc, codziennie jest kilka dań do wyboru, do tego dobrze wyeksponowane posiłki za witryną. Zawsze możliwość wyboru co najmniej dwóch dań i 3 rodzaje surówek. Lokal czysty zadbany. Dzięki temu, że dania podawane są w jednorazowych opakowaniach, nie ma brudnych naczyń które, rzucałyby się w oczy klientom. Obsługa uśmiechnięta i miła a zestawy obiadowe w dobrej cenie. Gorąco polecam.

Czysto, przyjemnie i smacznie.

Wizyta w lokalu przebiegła w przyjaznej atmosferze, sprzedawca w miły sposób poinformował mnie o promocji pizzy duża za jedyne 19,99 zł i na koniec wspomniał o czasie oczekiwania na zamówiony produkt. Zarówno przy kasie, jak i w strefie klienta panował porządek, stoliki równo ustawione, okna podłoga i blaty stołów czyste, bez zastrzeżeń. Na duży plus zasługuję fakt, iż wizualizacja lokalu daje możliwość obserwowania całego procesu przygotowania pizzy od zagniatania ciasta, po włożenie go do pieca. Możliwość zamówienia pizzy online i odbioru na miejscu.

Obsługa na duży plus.

Całe kino usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji na terenie jednego z centrum handlowych w Olsztynie. Jakość obsługi bardzo dobra, zamówienie przyjęte w bardzo krótkim czasie z zadowoleniem i uśmiechem kasjera. Wygodne miejsca do siedzenia w poczekalni, jak również genialny kącik dla dziecka. Sale kinowe czyste i klimatyzowane.

Wysoka jakość obsługi.

Bardzo dobra obsługa, kasjerzy są mili, uśmiechnięci i zaangażowani w dobór najodpowiedniejszego produktu. Wnętrze lodziarni jest zadbane i czyste. Produkty sprostają wymogom najbardziej wymagającego klienta.

Ocena z dnia: 17.04.2019
GRYCAN Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem