Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_B51g

Bardzo miła i ...

Bardzo miła i pomocna obsługa. Bardzo kompetentne podejście do klienta. Nie naciągają na siłę klienta. Zawsze rzetelnie pomagają klientowi i doradzają dodatkowe wskazówki w leczeniu.

Ocena z dnia: 16.01.2022
Apteka Centrum Oddział

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 12.01.2022
Booking.com Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 12.01.2022
trivago.pl Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 12.01.2022
Travelplanet.pl Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 11.12.2021
Dbam o Zdrowie Inna forma kontaktu

...

Obsługa online jest kompetentna choć ewidentnie nastawiona tylko na swoje cele. Nie do końca konsultantka była zainteresowana pomocą, tylko miała cel sprzedaży i namolnego sprzedania. Rozmowa za każdym moim pytaniem schodziła na tor tylko sprzedania produktu, zaś moje zastrzeżenia i obawy zostały zepchnięte na bok. Rozumiem dzisiejsze czasy, że sprzedaż jest najważniejsza, ale jeśli nie ma porozumienia między konsultantem a klientem to niestety finalizacji będzie brak.

Ocena z dnia: 17.10.2021
Allegro.pl Kontakt online

Sklep Stokrotka ...

Sklep Stokrotka pomimo iż ostatnio został zmieniony, nie należy do obiektów z wyższej półki. Pomaga mu w sprzedaży na pewno sąsiedztwo sklepu Rossmann. Osobiście odwiedzam go tylko wówczas, gdy robię zakupy kosmetyczne. Niektóre ekspedientki nie są zbyt miłe i sprawiają wrażenie wiecznie przemęczonych widokiem klienta. Osobiście uważam, że jeśli ktoś nie chce być miły w obsłudze powinien zajmować się czymś innym. Zwróciłam też uwagę na ekspozycję niektórych produktów. Pieczywo po godzinie 16 jest niezbyt świeże i niestety zniechęca do zakupów. W zadowoleniu klienta ważna jest miła i profesjonalna obsługa, jakość produktów i dostępność.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem