Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_CAad

Podczas wizyty w ...

Podczas wizyty w restauracji został zamówiony przeze mnie jeden z podstawowych zestawów oferowanych przez McDonald's. Wizyta odbyła się w godzinach popołudniowych, stąd czas obsługi był wydłużony. Personel starał się realizować zamówienia w najszybszym możliwym czasie co było widoczne, jednak można było odnieść wrażenie, że zasoby ludzkie w restauracji są niewystarczające. Czystość miejsca nie wzbudziła żadnych zastrzeżeń.

Podczas zakupów online ...

Podczas zakupów online mogłem dokonać wyboru biżuterii z bardzo szerokiej gamy asortymentu. W celu ustalenia szczegółów produktu, który mnie zainteresował skontaktowałem się z konsultantem poprzez chat. Kontakt został nawiązany w ciągu kilku sekund. Odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania były satysfakcjonujące i pełni mnie zaspokoiły. Po upewnieniu się przez konsultanta, że nie mam żadnych dodatkowych pytań zostałem miło pożegnany.

Ocena z dnia: 28.11.2021
Savicki Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem