Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_CVjC

Brak profesionalizmu.

Bardzo lubię sklep Media Expert i postanowiłam odwiedzić wtedy nowo otwarty sklep w Świętochłowicach . Zamówienie złożyłam przez internet z odbiorem i płatnością w sklepie. W ciągu 3 dni towar miał być do odbioru , po około tygodniu sama udałam się do sklepu gdyż nie było żadnej informacji ,że towar dotarł lub jest do odbioru. Bardzo nie miły Pan poinformował mnie ,że towar który zamówiłam był u nich ale został odesłany ponieważ nikt nie po niego nie zgłosił. Tłumaczyłam Panu,że żadnej informacji nie dostałam ani powiadomienia ,że towar na mnie oczekuje. Pan odpowiedział mi ,że to nie jego sprawa i że jak coś mi nie pasuje mam złożyć skargę lub zamówienie jeszcze raz. Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu oraz zlekceważeniem mojego problemu i nie zainteresowaniem się problemem i próbą jego rozwiązania. Mimo ,że sklep od miejsca zamieszkania mam bardzo blisko już więcej tam nic nie zamówię ani nie kupię stacjonarnie. Skutecznie Pan mnie zniechęcił do tego sklepu w tym miejscu. Do innego z wielką przyjemnością się wybiorę gdyż wiem ,że w innym miejscu obsługa jest na poziomie i pełna profesjonalizmu.

Zadowolony Klient

Bank ten cechuje się bardzo dobrym i wysokim poziomem obsługi klienta , wybrałam się do tej siedziby aby zamknąć konto firmowe oraz założyć prywatne. Zostałam obsłużona fachowo i rzeczowo, osoba mnie obsługująca odpowiedziała szczegółowo na moje pytania jak i rozwiała wszelkie wątpliwości. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to czas oczekiwania w kolejce. Zwiększenie liczby personelu myślę było by dobrym rozwiązaniem.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem