Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_Cojn

Miła ale bardzo wolna obsługa

Placówka ma znakomitą lokalizację gdyż mieści się w samym centrum miasta. Sala do obsługi jasna lecz mimo, że bardzo przestronna to poczekalnia a właściwie kanapa na dwie osoby znajduje się tuż za plecami petenta obsługiwanego. Głucha cisza panująca w banku pozwala wysłuchać kto bierze kredyt a kto otwiera lokatę. Gdyby nie bogata oferta banku nigdy nie otworzyłabym tu konta. Mam konta jeszcze w dwóch innych bankach lecz tylko w tym banku nic nie da się załatwić od ręki, więc poczekalnia powinna mieć więcej miejsc siedzących, bo w krytycznych momentach kierownik donosi krzesełka i zapewnia że zaraz zostaniemy obsłużeni. Nie kwestionuję kompetencji personelu, bo pracownicy są bardzo mili i wiedzą co robią lecz robią to bardzo ospale i nie wzrusza ich nawet 10 osobowa kolejka. Czas oczekiwania na wpłatę 20 złotych 20 minut to lekka przesada.

Obsługa pozostawia wiele do życzenia

Sklep niewątpliwie posiada szeroki asortyment produktów a katalogi i gazetki dodatkowo zachęcają do robienia zakupów. Pierwsze problemy zaczynają się już przed sklepem gdy chcemy zaparkować samochód. Parking zdecydowanie za ciasny, trzeba mieć tzw. „oczy dookoła głowy” aby manewrując samochodem nikogo nie potrącić lub nie uszkodzić samochodu. Dział dekoracje i płytki posiada super obsługę, doradzą pomogą znaleźć potrzebny produkt, natomiast dział oświetlenie to już zupełnie inna bajka. Czas oczekiwania na doradcę bardzo długi (około 20 minut). Personel pojawia się i znika jakby uciekał przed klientem. Przyniosłam ze sobą starą żarówkę, żeby personel nie musiał się domyślać czego szukam. Pan zapytany gdzie taką znajdę tylko LED wskazał mi półkę i szybko odszedł jakby gdzieś bardzo się spieszył. W domu okazało się że to jest inna żarówka i nie pasuje do tej oprawy. Na pochwałę zasługują kasy, w których nie trzeba długo czekać.

Obsługa na najwyższym poziomie

Drogerię Jasmin polecam każdemu kto potrzebuje fachowej porady. Lubię ten sklep głównie za miłą i profesjonalną obsługę, ale doceniam też jego asortyment, który mimo niewielkiego metrażu jest naprawdę imponujący. Obsługa fantastyczna, panie miłe i bardzo pomocne, zawsze fachowo doradzą tak by żaden klient nie wyszedł z pustymi rękoma. Dopiero w tym sklepie dowiedziałam się, że typowa czerwona pomadka nie będzie pasować do mojego typu urody i powinnam wybierać bordo. Gdybym przyszła tu wcześniej zaoszczędziłabym na zakupie trzech czerwonych pomadek, w których wyglądam okropnie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem