Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_DmEz

uwielbiam ten sklep

uważam, że pośród innych sieci marketów budowlanych, ten sklep nie ma sobie równych. Jeśli planuje remont, budowę czy zmianę wnętrza, zawsze wybieram LM. Asortyment, obsługa, wygląd sklepu na bardzo wysokim poziomie

Ocena z dnia: 11.08.2020
Leroy Merlin Oddział

takiej obsługi naprawdę nie ma nigdzie

jeśli w salonie w Magnolii nie znajdę tego czego szukam, to zawsze kieruję się do Wroclavii. Pracujące tam panie są przemiłe, kompetentne i świetnie doradzają. Zawsze wyjdę z pełną torbą zakupów i miłym doświadczeniem.

tak średnio

obsługa niby miła i uprzejma, ale czuć było w powietrzu, że nie do końca są zadowoleni z przybycia klientów. Kawa jak zawsze smaczna, ale po takim przyjęciu pozostał delikatny niesmak.

miła obsługa

na stację niedaleko granicy polsko-czeskiej zajechaliśmy około godziny 23 i byliśmy zdziwieni, że jest tak dużo osób na zmianie. Do tego byli bardzo sympatyczni i szybko obsługiwali klientów, więc nie czekaliśmy długo na swoją kolej. Zamówiliśmy jeszcze kawę i jak zwykle się nie zawiedliśmy.

Ocena z dnia: 29.07.2020
BP Oddział

Więcej życia i będzie super

wszystko byłoby na 5, gdyby nie zaangażowanie Pań pracujących w tym sklepie. Nie można im zarzucić braku uprzejmości czy kultury, ale tempo pracy i ogólne nastawienie wymaga poprawy.

Bardzo miła obsługa

szybka i miła obsługa przy kasie. Na stacji czysto.

pracownicy urządzają pogaduchy przy kasie

o ile nie mam zastrzeżeń co do asortymentu i wiedzy pracowników, którzy bardzo chętnie pomagają i odpowiadają na każde pytania, o tyle czas spędzony w kolejce do kasy jest zdecydowanie do poprawy. Rozumiem, ze trzeba nawiązywać kontakt z klientem, relacje itp., Ale jeśli pracownik widzi, że tworzy się spora kolejna to powinien sprytnie zakończyć rozmowę z rozgadanym klientem, a nie przeciągać w to nieskończonośc...

Dużo produktów

zawsze kiedy jeżdżę na zakupy do Kauflandu mogę przebierać w produktach. Dużo świeżych warzyw i owoców, szeroki asortyment produktów bezglutenowych i różne kuchnie świata. W sklepie czysto i dużo obsługi, która chętnie pomaga w odnalezieniu produktów. Jedyne co mi przeszkadza to tempo kasowania produktów - panie robią to tak szybko, że często nawet nie jestem w stanie rozchylić torby, a już mam górę rzeczy do spakowania.

cudowna obsługa

w żadnym innym salonie Intimissimi nie ma tak profesjonalnej obsługi jak w Magnolii. Panie zawsze zaangażowane, pomocne i przede wszystkim posiadają wiedzę! Jeśli bielizna nie pasuje, nie będą na siłę próbować sprzedać tylko zaproponują inny model lub zaproszą do salonu po nowej dostawie. Nie ma też problemu ze zmniejszeniem biustonoszy, co salon bierze na siebie.

jest ok

jest ok

Ocena z dnia: 21.04.2020
Biedronka Oddział

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 27.01.2020

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 27.01.2020

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 27.01.2020

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 07.10.2019
Wiener (dawniej Gothaer) Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 01.10.2019
otomoto.pl Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 30.09.2019
a2mobile Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 30.09.2019
sprzedajemy.pl Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 30.09.2019
Avans.pl Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem