Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_DqBX

Moją ostatnią wizytę ...

Moją ostatnią wizytę w owym sklepie oceniam na 5. Obsługa miła i kompetentna ubrana w koszulkę żabki. Zostałem przywitany, ledwo przekraczając próg sklepu. Zakupy robiłem z przyjemnością, ponieważ pułki uginały się od asortymentu, żadnych dziur. Przy kasie padło pytanie o aplikacje oraz zaproponowano mi hot-dog'a. Obsługa bardzo miła, sklep czyściutki. Nie mogłem znaleźć jajek, Pani sama zaproponowała pomoc, następnie z uśmiechem wskazując gdzie leżą. Ze strony konsumenta nie ma żadnych powodów do uwag. W takim sklepie chce się robić zakupy!

Moją ostatnią wizytę ...

Moją ostatnią wizytę w restauracji MC'Donalds oceniam na 4 gwiazdki. Obsługa kompetentna i służąca pomocą, oraz świadoma tego, co sprzedaje. Zaproponowano mi ciastko owsiane, które sprzedawano w celu wsparcia fundacji im.Ronalda MC'Donalds. Obsługa ubrana w stroje FIRMOWE, oraz bardzo sympatyczna. Oferta lokalu w 100% zgadzająca się z obowiązującym menu. Miejsce czyste i schludne, toalety pachnące. Wielkim minusem był czas oczekiwania, aczkolwiek został wynagrodzony w postaci gratisowego burgera oraz napoju. Opisywane miejsce moim zdaniem zasługuje na 4,5 gwiazdki.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem