Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_EEdF

Brak kompetencji. ...

Brak kompetencji.

Ocena z dnia: 05.05.2022
LUX MED infolinia

Mieszkam niedaleko więc ...

Mieszkam niedaleko więc często bywam od samego początku powstania tego Centrum Handlowego. Dużo ciekawych sklepów, mój ulubiony Tk Maxx, częste kiermasze spożywcze lub odzieżowe, czasem atrakcje dla dzieci. Czysto. Z okazji świąt zawsze pięknie przystrojone. Problemem jest parking - prawdziwa masakra. A teraz kiedy wprowadzili opłaty, dziwaczne oznakowania, nakaz jazdy w określonym kierunku, który prowadzi donikąd. Czasem żeby sie wydostać trzeba pojechać pod prąd. Chyba ktoś kompletnie niekompetentny organizował parking.

Moim zdaniem, klienta ...

Moim zdaniem, klienta od ok. 6 lat nie są zachowane odpowiednie standardy czystości. Widziałam , jak personel tą samą szmatą wyciera miejsca gdzie myje sie mięso, jak wagę i deski do krojenia. Strach sie bać co z tego może wyniknąć. Wędlin duży wybór, ale... Niestety problem z ich świeżością. Kupując wędlinę trzeba się nastawić na to, że następnego dnia może już śmierdzieć. Czyli wyrzuca się pieniądze. Kolejny problem - personel wciska klientowi ile może. Prosi sie o 10 dkg wędliny, pakują 15 dkg. Prosi sie o 1 kawałek kiełbasy - pakują 1,5 kawałka kiełbasy, bo im akurat 0,5 kawałka zostało po innym kliencie. Czy ja mam obowiązek uwalniać sklep z resztek ??? Większość wędlin jest smaczna, tylko ceny zaczęły być wygórowane no i ewidentny brak świeżości z którym można sie spotkać spowodowały, że mieszkając obok sklepu przestałam kupować w nim wędliny i mięso ! Bo z mięsem sytuacja wygląda podobnie. Ani świeże, ani tanie.

Miła i kompetentna ...

Miła i kompetentna obsługa. Ceny mogłyby być niższe, ale i tak nie jest najgorzej. Zbyt mało promocji.

Dobre ceny, kiepska ...

Dobre ceny, kiepska obsługa.

Ocena z dnia: 15.01.2022
Allecco Kontakt online

Nie zwracają uwagi ...

Nie zwracają uwagi na prośby od klienta. Wypychają stary towar, którego klient nie zdąży zużyć przed końcem daty ważności. Ceny ok, ale nigdy nie wiadomo czy sie nie natniemy. Ja nacięłam się już 2 razy.

Ocena z dnia: 15.01.2022
Allecco Kontakt online

Niby największa sieć, ...

Niby największa sieć, niby ma najlepsze opinie, niby ma najbardziej profesjonalny personel. Niby. trudno cokolwiek ustalić, trudno skorzystać z usługi, drogo i na dodatek lekarze wykazują się brakiem elementarnej wiedzy z zakresu swojej specjalizacji.

Ocena z dnia: 15.01.2022
LUX MED infolinia

Porażka. Niekompetentny ...

Porażka. Niekompetentny personel.

Miła i grzeczna ...

Miła i grzeczna obsługa, czysto. Jeśli chodzi o kompetencje samego personelu to sprawa wygląda nieco gorzej. Obsługa powinna być lepiej przeszkolona w kwestii sprzedawanych w sklepie produktów.

Wszystko zależy od szczęścia i przypadku

Oddział gastroenterologii - różni lekarze różne kompetencje i zaangażowanie. Ja mogę polecić dr. Jastrzębskiego. Młodego, ale zaangażowanego lekarza rezydenta. Lekarza myślącego, empatycznego i starającego się wyjść poza ramy standardów i schematów. Nie udało mu sie uratować mojej mamy, ale naprawdę się starał. Co do pozostałego personelu mam mocno mieszane uczucia.

Nie polecam.

Jakiś czas temu korzystałam w placówce w Warszawie z konsultacji ortopedy. Lekarz na temat mojego schorzenia wiedział mniej ode mnie. pytał mnie jakie zabiegi mogłyby mi pomóc i wypisał to co mu wskazałam. Jak wyszłam z gabinetu nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. Lekarz był młody i w zastępstwie. Ale takie wizyty to wyrzucanie pieniędzy i strata czasu.

Ocena z dnia: 10.01.2021
LUX MED Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem