Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_EeJp

Nie polecam!

Nie polecam pierwszej opieki zdrowotnej w tej placówce. Panie w recepcji niemiłe. Lekarz rodzinny tragedia... Mojego narzeczonego diagnozował przez telefon, powiedział, że wymyśla i że mu czas marnuje. Na drugi dzień został karetką zabrany do szpitala! Podejście do pacjenta pogardliwe i nie kulturalne. Omijać szerokim łukiem. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treśc)

Wybór i obsługa średnia.

W tym markecie dość często robię zakupy i stwierdzam, że konieczne jest popracowanie nad obsługą klienta. Sprzedawcy jakby obrażeni na cały świat, mam wrażenie, że uciekają z sali sprzedaży, żeby tylko nikt o nic nie spytał. Bardzo często nie ma w okół nikogo do pomocy. Na dziale z roślinami to już w ogóle dramat. Poza tym jest mały wybór jeśli chodzi o doniczki. Osłonek mają sporo, ale doniczek jak na lekarstwo. Ja musiałam kupić koniec końców ogrodowe. Kupiłam tam kilka roślin doniczkowych w różnym czasie i wszystkie chorują. Polecam za to kupować farby, bo mają często promocje.

Smacznie i różnorodnie

Miła knajpka w centrum Słupska z daniami wegańskimi i wegetariańskimi. Porcje są spore, jakość składników pierwsza klasa. Kuchnia inspirowana kuchnią krajów bliskiego Wschodu, ale można tam także znaleźć burgery! Pół gwiazdki odejmuję za to, że po lockdownie podnieśli sporo ceny, - nawet po kilka złotych na daniu!

Ocena z dnia: 22.08.2020
FALLA Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem