Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_F7Ni

Bardzo miła obsługa

Poszłam do Fotojokera aby wykonać zdjęcia do dowodu osobistego. Lokal był bardzo czysty, wszystko było ładnie uporządkowane, dobrze oświetlone. Pracownik zapytał w czym może pomóc lub doradzić, po objaśnieniu czego szukam, zaprosił mnie do robienia zdjęć, wyjaśnił wszystkie zasady jakie muszą być spełnione jeżeli chodzi o zdjęcia do tego typu dokumentów. Wykonał kilka zdjęć i pozwolił wybrać te, które moim zdaniem były najlepsze jak i sam również starał się doradzić jakie według niego się nadaje. Cała obsługa, łącznie z drukowaniem zdjęć nie trwała więcej niż 5 minut co jest bardzo sadysfakcujące. Widać że pracownik zna się na swojej pracy i chętnie przyjmuje nowych klientów co było widać po szerokim uśmiechu oraz "Dzień dobry" kiedy przejdzie się przez próg lokalu.

Najlepsza obsługa klientów!

Podczas ostatniego zakupu 2 lakierów hybrydowych na stanowisku Neonail sprzedawczyni bardzo miło zaoferowała pomoc przy wyborze kolorów jak i opowiedziała o wszelkich możliwych promocjach obowiązujących tamtego dnia. Obsługa była bardzo błyskawiczna oraz sprzedawczyni odpowiedziała na wszelkie nurtujące mnie pytania w dziedzinie paznokci. Miejsce pracy wyglądało bardzo schludnie oraz czysto.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem