Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_G9To

Słaby sklep

To było moje pierwsze zamówienie z e-sklepu lidla i ostatnie. Sklep nie jest gotowy na normalną obsługę klienta i ma problemy ze swoim systemem transakcyjnym. Zapłaciłam za zamówienie kartą. Mimo pobranej kwoty należności system lidla zablokował mi środki na karcie na 8 dni. W międzyczasie zgodnie z wcześniejszym wypowiedzeniem miałam mieć zamykane konto więc bank wykorzystał tę blokadę jako powód odmowy zamknięcia konta. Dzwoniłam dwa razy na infolinię e-lidla, rozmawiałam z dwoma konsultantami. Twierdzili, że płatność została pobrana i to wina mojego banku, że jest blokada. Pisali też zgłoszenie pilne do swojej księgowości, aby to sprawdzić. Miałam otrzymać następnego dnia wyjaśnienie. Paczkę z zamówionymi produktami otrzymałam w 7 dniu od zamówienia. Paczka wyglądała jakby miała jakiś wypadek. Karton był brudny i mocno pogięty. Na szczęście zamówione rzeczy nie były uszkodzone - skończyło się na wgniecionych opakowaniach. Po 8 dniach od ostatniej rozmowy z konsultantem (13 dni od zamówienia) otrzymałam e-maila z informacją, że płatność za moje zamówienie została zaksięgowana w e-lidlu dopiero 7 dni po zamówieniu czyli w dniu kiedy przesyłka była już u mnie. Bardzo to dziwne bo za zakupy w innych sklepach księgowanie było w tym samym dniu co płatność. Dziwne też jest, że wysyłają przesyłkę bez pobrania płatności. E-sklepu lidla nie polecam skoro tak wprowadzają klienta w błąd, no i jeśli tryb pilny odpowiedzi trwa u nich 8 dni to jest to niepoważne.

Ocena z dnia: 02.08.2019
LIDL Oddział

Dobry sklep

Wszystko w jak najlepszym porządku. Czas oczekiwania niestety długi, nie była to wina sklepu po prostu nie posiadali towaru, ale w takich wypadkach przydałaby się jakaś informacja na stronie wybranego przedmiotu. Poza tym polecam w 100%.

Ocena z dnia: 02.08.2019
dino Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem