Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_GUYd

Super piekarnia

Jak na piekarnie „sieciówkową” HERT ma bardzo dobre produkty. Wszystko jest zawsze świeże, ceny standardowe, ciekawą opcją są lody na gałki oraz możliwość wypicia kawy na miejscu. Miejsce jest czyste i przyjemne, a panie sprzedawczyni bardzo miłe. Warto tez wspomnieć, ze personel posiada odpowiednią wiedzę na temat sprzedawanych produktów.

Najgorsza Biedronka we Wrocławiu

Wizyta w Biedronce przy ul. Braniborskiej była istnym koszmarem. Panował w niej niewyobrażalny chaos, bałagan. Wszędzie były palety z towarem, które w większości uniemożliwiały przejazd wózkiem. Przy towarach brakowało cen. Owoce i warzywa były często podgnite. Pani kasjerka była bardzo opryskliwa i niemiła. Brakowało tez płynu do dezynfekcji dłoni. Z pewnością nie odwiedzę już tej Biedronki.

Najlepsze ekspedientki w całym Wrocławiu!

W CCC mieszczącym się w Magnolia Park spotkałam się z bardzo miłymi Paniami. Wyróżniało je świetne, kulturalne podejście do klienta. Jedna z Pań okazała się bardzo pomocna w znalezieniu wymarzonych butów na wesele. Bardzo polecam ten konkretny sklep, napewno tam wrócę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem