Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_HCSP

MediaExpert to istny ...

MediaExpert to istny festiwal niekompetencji! Najpierw dostawca przyjeżdża z lodówką ale bez narzędzi do odwrócenia drzwi. Następnego dnia kolejny umawia się na wizytę ok południa po czym zjawia się o 19 ale nie wykonuje usługi, bo lodówka ma. Być rozmrożona. Poprzednicy nie poinformowali nas o tym. Wyjmuję więc żywność z zamrażalnika i rozmrażam sprzęt. Ostatecznie kolejna ekipa przyjeżdża po 2 dniach. Naturalnie umawiają się kilkukrotnie na „za pół godziny”, przyjeżdżając po 5 godzinach. Efekt: - stracone 3 dni na oczekiwanie na dostawców - stracony czas i nerwy na infolinii (czas oczekiwania min. 45 minut) - żywność z zamrażalnika do wyrzucenia Jeśli szanujesz swój czas i zdrowie psychiczne to kupuj gdzie indziej.

Już miałem wcześniej ...

Już miałem wcześniej problemy z zamówieniami w tym sklepie, ale postanowiłem spróbować ponownie. Zamówiłem laptopa z odbiorem w sklepie. Pomijam fakt że miał być do odbioru w ciągu pół godziny, ale po 2 godzinach anulowali zamówienie bo okazało się że laptopa jednak nie ma. Tym razem to była moja ostatnia próba. W "czasach PRL" takie sklepy może miały rację bytu, problem w tym że minęło 30 lat a oni nadal są w PRL.

Odradzam jakikolwiek zakup ...

Odradzam jakikolwiek zakup w tym sklepie a to ze względu na ewentualną reklamację jaka może czekać klienta po zakupie. Ja takiej doświadczyłem i trwa to już 3 miesiąc. Przechodzę gehennę. Nie chcę tego opisywać bo by nikt nie uwierzył. Może jakiś menager to czyta - ale wątpię obserwując co dzieje się na forach- brak słów i może on się zainteresuje sprawą. Myślę że ta firma dokona samozagłady. Pozdrawiam i nie kupujcie nic do domu w tym sklepie -zaoszczędzicie wielu nerwów.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem